Rooms of Doom - Minion Madness
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Rooms of Doom - Minion Madness це незвичайний ранер для андроїда, а може навіть і не ранер, а просто аркада, але динаміки тут стільки, що сприймається гра не інакше як ранер! Дивуватися не доводиться, розробником виступила відома студія Yodo1 Games, творці Crossy Road!

Геймплей тут різноманітний, ніж в першу чергу гра і чіпляє, проте, сенс все одно зводиться до необхідності проходити перешкод на все зростаючої швидкості! Взагалі гра розбита на кілька кімнат, у кожній з яких вам належить займатися принципово різними речами.

  • Перша кімната.

тут орагнізовано щось на зразок конвеєра, вам потрібно бігати в ліво або вправо щоб збирати гайки (це місцева валюта) і щоб по вам не потрапило пресом, триватиме це недовго, після чого ви можете переміститися в наступну кімнату.

  • Друга кімната.

вона являє собою набір гармат, які зависли над болотом з крокодилами! Запригнув в першу гармату вона почне пересуватися вгору і вниз, ваше завдання вистрілити в той момент, коли гармата виявиться на одному рівні з іншого, переміщаючись у такий спосіб ви доберетеся до кінця кімнати.

  • Третя кімната.

на цей раз вам належить трохи політати! В цілому, те, що відбувається тут нагадує гру Flappy Birds, тільки трохи простіше, так чи інакше, потрібно долетіти до кінця кімнати і нікуди не врізатися.

  • Четверта кімната.

тут вас знову чекає конвеєр, тільки на цей раз пресів буде вже два!

  • П'ята кімната.

нічого небезпечного, просто бонус, який ви можете отримати за те що вижили в минулих кімнатах, які будуть повторюватися знову і знову, тільки зі збільшеною швидкістю!

Підсумок: Rooms of Doom - Minion Madness забавляє і безумовно може утримати вас біля екрану, а коли відбувається почне вам набридати - розробники придумали цілих 25 різних героїв, яких потрібно розблокувати, удачі!


Реклама

завантажити Rooms of Doom - Minion Madness 1.4.30 для LG Magna

Нове в цій версії
Bug Fixes
Загальна інформація
версія 1.4.30 (1435)
дата завантаження 2022-04-13 19:04
Розмір 54.63 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

MEDIA_CONTENT_CONTROL

MEDIA_CONTENT_CONTROL

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

AD_ID

AD_ID

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Yodo1 Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/17 11:26
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |