Flippy Bottle Extreme!
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Flippy Bottle Extreme! Це проста, але в той же час захоплююча аркада на Android. Основне завдання - метати по приміщенню пляшку, наполовину наповнену водою, за допомогою натискання пальцем.
Підскакує з одного на інший об'єкт пляшку необхідно провести за кількома кімнатами. Ландшафт гри і завдання непередбачувані, вони змінюються з кожним новим рівнем. Обов'язкова умова: підкидають предмет повинен приземлитися в заздалегідь підготовленому місці. Так, в одному з приміщень потрібно перекинути пляшку з телевізора на полицю для квітів, в іншому потрібно закинути пляшку з водою на крихітну колонку і так далі, при цьому, трохи важче з кожним рівнем.

Управління та геймплей:
Стрибки повинні бути весь час різні по висоті і площі. Контролювати силу стрибків нескладно: досить просто тримати палець на цілі. Хочете, щоб ваша пляшка підскочила? Тоді акуратно відпустіть палець.
Розраховувати стрибок потрібно з граничною точністю. Падінь і перельотів бути не повинно. При цьому необхідно, щоб пляшка впала точно на денце. Слід бути уважним: приземлилася на кришку, ребро або пліч? Це програш!

Будьте готові до того, що досягти високих результатів в цій грі з перших хвилин не вийде. Тут потрібна вправність. Часом гравцеві доводиться робити не один десяток спроб, щоб прийти до мети або встановити новий рекорд. Для перемоги потрібно зібрати всю колекцію найрізноманітніших пляшок.

Особливості гри:

  • Незвичайна графіка в стилі ретро;
  • Два захоплюючих режими гри;
  • Нескладне управління;
  • Різноманітні рівні гри;
  • Велика таблиця лідерів;
  • У колекції більше 15 пляшок різних забарвлень і форм.


Підсумок: Один з мінусів гри Flippy Bottle Extreme! - Тут немає фонової музики, тільки озвучка глухих ударів пластикової тари про предмети, але мені здається це серйозною проблемою. Мінімалістичний графіка не перевантажує пристрій. За рахунок того, що завдання і інтер'єри в грі весь час змінюються, аркада не може швидко набриднути. Влаштовуйте справжні турніри з друзями і боріться за кращий результат.


Реклама

завантажити Flippy Bottle Extreme! 15 для LG Magna

Нове в цій версії
Added new Clean Mode
Improved Tuning
Game Optimizations
Bug Fixes
Загальна інформація
версія 15 (300148)
дата завантаження 2020-10-27 22:50
Розмір 15.77 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

записувати аудіо

записувати аудіо

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/15 08:58
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |