веселі гонки
2.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Веселі гонки - це нестандартна і захоплююча аркада від розробника Just Games LLC. Оцінки гравців досить високі, а саме - 4,4 бала з 5 можливих. Гра нагадує суміш гучних свого часу Ранера Subway Surfers або Temple Run.

Завдання гри досить проста і зрозуміла: головний герой повинен проїхати на своєму сноуборді якнайдалі, зібравши по дорозі всі можливі монетки, бонуси і скрині. Також є додаткова задача - потрібно зібрати букви шляхом. Накопичені поступово букви утворюють слово, а за кожне зібране слово гравець отримує додатковий крутий бонус. Основним же завданням є збір монеток. У міру їх накопичення можна збільшувати дії бонусів, які збирає головний герой. А саме можна придбати наступне:

  • збільшити час роботи Шолома;
  • збільшити час роботи Магніту;
  • збільшити час роботи Ракети;
  • збільшити час роботи 2-х Монеток;
  • збільшити час Прискорення;
  • збільшити час Гальмування.


Доступні для покупки предмети:

  • Шолом, який дає відновлення після аварії;
  • Прискорення на деякий час;
  • Гальмування на деякий час;
  • Супер стрибок.


Для того, щоб почати гру, не потрібні особливі знання і навички. Спочатку проводиться короткий інструктаж для новачків, допомагає швидше освоїтися. Перед запуском гри кожен гравець придумує собі псевдонім, який згодом відображається в рейтингу гравців. Чим більше досвіду і досягнень, тим вище рейтинг гравця. Відповідно, чим далі доїде головний герой, тим вище будуть ваші результати. Також в грі можна відновити життя, скориставшись накопиченими в процесі гри діамантами.

Гра дуже чуйно реагує на найменші рухи смартфона, а також самого гравця. Халтурити не вийде, кожен рух відбивається на грі. Аркада не дає розслабитися ні на секунду. Навіть на абсолютно рівній ділянці траси в будь-який момент може статися щось, що вимагає швидкої реакції, так що, будьте уважні!

Підсумок: ранер «Веселі перегони» - це якісна і продумана робота, відмінно підходить для розваги у вільний час. Може вона і не несе нічого нового по частині геймпея, але грати буде дійсно весело!


Реклама

завантажити веселі гонки 1.19 для LG Magna

Нове в цій версії
Minor bugs fixing
Загальна інформація
версія 1.19 (19)
дата завантаження 2018-04-06 16:53
Розмір 40.19 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.9★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/13 10:52
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |