Lara Croft: Guardian of Light
3.1 (19)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Lara Croft: Guardian of Light це пригодницький екшн з елементами головоломки про пригоди дуже відомої розкрадачки гробниць і взагалі, мисливця за скарбами на ім'я Лара Крофт! Франшизу на цю даму вже давно протягують розробники з SQUARE ENIX Ltd, у яких це вже п'ятий проект, присвячений саме цьому персонажу.
По суті, вони про Лару навіть ранер робили, але в цій грі вирішили повернутися до витоків, так що відправитися нам належить в джунглі, де багато пасток і інших небезпек, але і нагорода нас чекає велика - древній артефакт, власник якого здатний буквально підкорити людство !

Геймплей тут виявився дуже насиченим, що вельми нехарактерно для мобільних додатків, однак, він вже з нами! У геймплее досить грамотно об'єднані квест, шутер, пригоди, а так само головоломки, без яких стародавні храми в принципі не бувають, всюди потрібно щось натиснути щоб пройти далі. Розбитий геймплей на своєрідні кімнати, в кожній з яких обов'язково потрібно щось зробити, при цьому, пересуватися по кімнатах ви можете абсолютно спокійно, а що найголовніше - вони не виглядають ізольованими, все поступово складається в повноцінний сюжет і повноцінне подорож, що теж досить не типово. При цьому, візуально гра виглядає в кращих традиціях сучасних ігор, все красиво, опрацьовано і логічно, на анімацію теж гріх скаржитися, а можливість дертися по стінах або залазити на всілякі уступи взагалі нагадує можливості подібних ігор на консолях!

Однак, є у гри мінуси, а якщо точніше, близько 5 доларів мінусів, які розробники за даний проект хочуть отримати, без пробної версії, на жаль. Однак, орієнтуючись на минулі проекти, ці гроші просять не просто так, гра того варта! Ось якби локалізація ще була більш обширна ...

Особливості гри:

  • динамічний і продуманий геймплей
  • є мультиплеер
  • незабутні битви з босами
  • багато завдань, доведеться ворушити звивинами
  • велика кількість зброї


Підсумок: Lara Croft: Guardian of Light це якісний, цікавий, оригінальний, але платний проект, що в загальному-то досить логічно.


Реклама

Lara Croft: Guardian of Light для LG Magna

Рейтинг:

(19)
3.14★ 62.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/06 08:58
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |