Beat Stomper
3.3 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Для тих, хто вже переситився від комп'ютерних ігор з перенасиченим змістом і надскладної графікою, як не можна краще підійде нескладна, але чіпляє погляд іграшка Beat stomper від розробника Rocky Hong, у якого це всього другий проект.
На відміну від першого проекту, це безкоштовний додаток для android, яке завантажили вже понад 10 000 користувачів, що є непоганим показником для маловідомих розробників.

Гравець управляє маленьким квадратиком і кожним дотиком по екрану перекидає його з платформи на платформу все вище і вище.
Перше торкання - стрибунець злітає вгору і зависає, другий тап приземляються на платформу. Час від часу трапляються бонуси, потрапляючи на яких, можна просунути нашого стрибунець на порядок вище. За проходження нараховуються очки.

Різноманітність вносять різні умови, наприклад, п'ятдесятої платформи необхідно досягти, не використовуючи прискорення. Програючи, гравець опускається на попередній рівень. Кількість рівнів не обмежена, тобто грати в неї можна нескінченно. Набравши достатньо очок, можна потрапити в топ рейтингу.

Особливості гри:

  • нескінченне проходження;
  • веселі і позитивні треки;
  • барвисті ефекти.


Все це дійство супроводжується позитивною і заводний музикою, так що краще використовувати навушники, щоб з головою зануритися в геймплей. Веселі пісеньки грають одна за одною і заводять гравця. Виконана в кращих традиціях кубізму і мінімалізму, гра проте дуже барвиста, радує око великою кількістю квітів. Графіка не статична і веселить несподіваними і вибуховими колірними ефектами.

Кому може не сподобатися гра:

  • любителям складних багатозадачних ігор;
  • шанувальникам 3D графіки;
  • тим, кого дратує швидка зміна кольорів.


Підсумок: для гри Beat Stomper не потрібно виробляти складну тактику і стратегію проходжень. Іграшка прекрасно підійде для того, щоб скинути напругу і розслабитися за нескладним, але захоплюючим процесом.


Реклама

завантажити Beat Stomper 1.0.9 для LG Magna

Нове в цій версії
- Fix crash bug on Android 12
Загальна інформація
версія 1.0.9 (53)
дата завантаження 2022-04-14 12:37
Розмір 52.12 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

AD_ID

AD_ID

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки Rocky Hong на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.3★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/04 12:03
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |