Tiny Miners
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Tiny Miners це аркада для андроїда, головним в якій буде золото ... той самий блискучий метал, який звів з розуму тисячі людей і продовжує це робити, проте, в даному контексті все буде безпечно і приємно! А підготували цю гру розробники з контори About Fun, практикуючі створенням милих і позитивних ігор.

Якщо розбиратися в геймплеї, то на відміну від більшості ігор про видобуток золота він виявився досить різноманітним, у всякому разі, можливостей тут дуже багато і вони всі доступні, ніяких платних версій у гри немає, так що, скачати її можна безкоштовно і так само безкоштовно можна відкопати багато-багато золота, особливо якщо ви не боїтеся забруднитися. Єдине що в грі є «стороннього» - кристали, що представляють аналог місцевої валюти і дозволяють купувати найкрутіші бонуси, кристали можна купити за реальні гроші або отримати в процесі гри, причому на даному етапі отримати їх досить просто, що безумовно має підстьобнути інтерес до гри .

Ідея ж в грі дуже проста - копайте, копайте глибше і постарайтеся розбагатіти, зібравши якомога золота. Само собою, для цього у вас буде широкий вибір інструментів, починаючи з лопати або кирки і закінчуючи автоматизованим буром, відрізняються вони лише ціною. У грі є спрощений варіант крафта, який дозволить створювати інструменти самостійно, крім цього можна створювати потужні і корисні артефакти, які теж стануть у пригоді. Крім іншого, тут немає обмежень за часом, це зроблено на користь динаміки, а так же перешкод, яких тут повно!

Особливості гри:

  • копайте, використовуючи самий різний інструмент
  • створюйте спорядження і знаходите нові рецепти
  • створюйте артефакти
  • уникайте перешкод і інших неприємностей, що чекають на кожному кутку
  • глибоко під землею ви зможете знайти кістки динозаврів!
  • об'єднуйтеся з друзями і копайте разом!


Недоліки гри:

  • графіка занадто «дитяча», краще б навіть пікселі зробили
  • присутній Донат


Підсумок: через зовнішнього вигляду гра Tiny Miners може відштовхнути ряд потенційних шанувальників, тому що така графіка більше подобається дітям, а ось золото дітей зазвичай не цікавить, а взагалі, відмінна гра!


Реклама

завантажити Tiny Miners 3.0 для LG Magna

Нове в цій версії
Dear heroic miners,
You have gathered so much experience that you have ascended to the higher level of conscientiousness. A completely new tiny dimension has opened up for you, which is parallel to the old world, but offers even more challenges, more valuables and, above all, more fun!
Enjoy the new dimension with another 250 mines. And, if you manage to finish that, who knows? There may even be another dimension where no miner has gone before.
Thank you for playing Tiny Miners.
Загальна інформація
версія 3.0 (28)
дата завантаження 2017-09-07 21:12
Розмір 59.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Усі додатки About Fun на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/04 08:26
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |