Lock The Block
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Lock The Block це аркада для андроїда від популярних розробників з BoomBit Games, які вирішили порадувати нас черговим цікавим проектом, причому на цей раз без гонок або зомбі, можливо, ця гра показує процес створення інших ігор;)

Спочатку на екрані з'являється основний блок, укладений в схематичне кільце, по внутрішньому краю якого біжить стрілка. Навколо обертається деталь, і потрібно правильно і швидко приєднати її до головної частини, щоб вийшла фігурка: миша, дерево, Санта-Клаус. Індикатором вдалого моменту служить зелена смужка на кільці, яку необхідно поєднати зі стрілкою, тоді, за допомогою кліка по екрану, блоки з'єднуються. Тут потрібні хороша реакція і зосередженість, тому що смужка зовсім невелика, а обертання все прискорюється і постійно змінює напрямок. В цілому, виглядає це як і в деяких інших аркадах, тільки на цей раз вдало поєднано з якоюсь подобою конструктора!

У разі невдачі почується «траурний» звук, і весь процес доведеться почати спочатку. З кожним рівнем кількість блоків в фігурці збільшується, так що швидкої перемоги чекати не доводиться, але там і досвід ваш вже збільшиться, так що впораєтеся;)

Режими гри:

  • одиночна гра, класичний варіант
  • мережева гра - додає азарту, причому вибір супротивника можна довірити системі або знайти приятеля в локальній мережі
  • легкий режим - якщо управління здасться занадто складним, можна заплатити ігровими банкнотами (або придбати повну версію), швидкість при цьому зменшиться, а гра стане комфортніше.


Крім цього:

  • графіка


Оформленням Lock The Block нагадує конструктор Лего: різнокольорові геометричні блоки різних розмірів і форм. Фон обраний білий, що, можливо, трохи нудно, зате не заважає зосередитися на діях.

  • музика


Кожна правильно приєднана деталь супроводжується приємним звуком, а в кінці рівня вийшла мелодію можна слухати цілком. Між рівнями грає одна і та ж нехитра тема. При бажанні звук можна відключити в головному меню.

Підсумок: по суті, у нас черговий хороший тайм-кілер, який зажадає від вас хорошої реакції і зосередженості, причому в даному випадку азарту долає вас більше ніж агресія через чергового програного рівня, так що качайте Lock The Block і розважайтеся.


Реклама

завантажити Lock The Block 1.6 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.6 (20)
дата завантаження 2016-10-20 09:13
Розмір 33.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-10-20 12:15:07
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/11/10 10:10
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |