Kerflux
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Розроблена студією Punk Labs, гра Kerflux для андроїда істотно відрізняється від усіх своїх побратимів по цеху. Геймплей гри гранично простий і зрозумілий на інтуїтивному рівні, при цьому виглядає він дуже, дуже незвично.

Реалізація досить проста: у верхньому ряду ігрового поля дається зразок, під який потрібно підігнати наявну хвилю. Нижче розташовуються регулятори, їх може бути два або три, кожен з них відповідає за окремий параметр, наприклад, гострота кутів або наявність прямокутних елементів, ніж та потрібно користуватися. Торкаючись регуляторів і перетягуючи їх то вліво, то вправо, ви змінюєте параметри головної хвилі так, щоб вона точно збіглася зі зразком. Як тільки це відбувається, гра переходить на наступний рівень.

Що важливо, орієнтуватися можна не тільки візуально, але і на слух. Діючи за принципом «холодно-гаряче», в грі постійно грає ретро-музика, так добре знайома всім по ігрових приставок з дитинства. Чим точніше гравець «зловив хвилю», тим голосніше і чистіше грає музика. А якщо щось пішло не так, звук забавно спотворюється, як при зажевиваніі плівки магнітофоном. До речі, саундтрек до гри можна послухати і в Soundcloud.

У Kerflux немає відліку часу і певної кількості життів. Досягнутий прогрес нікуди не зникає, перетворюючи гру в вічну медитацію в пошуках гармонії. Проходження п'яти, десяти і більше хвиль заноситься в особисту таблицю досягнень. Максимально можливий рівень - 1000 підкорених хвиль, після чого гравцеві присвоять титул «гідний помічник інді-розробників».

Ігровий магазин в Kerflux представлений лише частково. Та й чи потрібні тут бонуси, бантики і квіточки? Розробники просто пропонують оцінити гру і заплатити за неї стільки, скільки гравець вважатиме за потрібне. Можна грати абсолютно безкоштовно без обмежень, а можна підтримати талановитих авторів матеріально. Адже така унікальна гра, як Kerflux, цього безумовно заслуговує!

Підсумок: качайте обов'язково! У всякому разі, якщо любите хорошу ретро-музику і гідні проекти від інді-розробників.


Реклама

завантажити Kerflux 1.1.2 для LG Magna

Нове в цій версії
• Added a link to the Soundtrack
Загальна інформація
версія 1.1.2 (399)
дата завантаження 2016-10-19 11:11
Розмір 31.38 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-10-19 14:12:16
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Усі додатки Punk Labs на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/29 09:08
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |