Duck Roll
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Duck Roll вийшла на андроїд в липні 2016 року, але навіть за такий невеликий проміжок часу встигла заявити про себе. Крути качку - і перевіряй себе! У цій грі доведеться крутити, штовхати і підривати все, що тільки вийде. Проте, вона представлена ​​вже в усьому світі і знаходиться в доступі на Google play і App Store. Існує думка, що Duck Roll буде розроблятися і для персональних комп'ютерів, але поки що підтвердження даної інформації не було.

Кожна качечка дуже любить плавати, і щоб це зробити, їй доведеться потрапити до водоймища. Але ось качечка з гри Duck Roll дуже огрядна, і вона не те що літати, а навіть пересуватися може насилу. Суть гри якраз і полягатиме в тому, що їй потрібно допомогти дістатися до води. Каченя потраплятиме у всілякі пастки, а завданням гравця стане провести її по безлічі рівнів, які наповнені різного роду сюрпризами.

Але дійти до води не дуже легко, як могло здатися на перший погляд, адже на шляху до водоймища буде безліч шипів, про які качечка зможе поранитися, тому доведеться використовувати все, що тільки під руку попадеться. Кожен рівень потрібно буде пройти за мінімальну кількість кроків, завдяки цьому будуть нараховуватися ігрові очки, використовуючи які можна відкрити такі рівні.

Що вас чекає на рівнях:

  • Пастки, прості і не дуже
  • Блоки, великі і маленькі
  • Шипи, гострі, як зазвичай
  • Бомби, які вибухають
  • Різного виду і розміру перешкоди


Ця гра є хорошим тренажером на спостережливість і логіку. Також гра оснащена нехитрій, але цікавою блокової графікою і простим управлінням. Погравши в цю гру, ви відмінно відпочинете і потреніруете своє мислення, а головний персонаж точно не залишить байдужим навіть самого запеклого критика.

Підсумок: відмінна гра під назвою Duck Roll повільно, але вірно котиться до слави, а ви готові допомогти їй в цій важкій справі?


Реклама

завантажити Duck Roll 1.2.0 для LG Magna

Нове в цій версії
- Updated levels 4-2 and 4-3
- New Gold times on some levels
- Various minor fixes
Загальна інформація
версія 1.2.0 (1020001)
дата завантаження 2016-10-19 11:02
Розмір 25.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-10-19 14:03:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

Усі додатки Mamau на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
1.75★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/30 11:59
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |