Perfect Fit
4.2 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Perfect Fit це новинка від розробників Appsolute Games - оманливе проста головоломка, передає привіт тетріс. Обмежений простір і час змушують розігнати швидкість роботи вашого мозку не на жарт!
Будьте обережні: такий вид тетриса може викликати напад клаустрофобії! Адже початковий розмір ігрового поля - всього 4 квадрата. Втім, загнати туди маленькі квадратики по різних сторонах поля зовсім не складно, а що буде далі?
З просуванням вгору по кар'єрних сходах (рівнем складності) поле розбивається на все більшу кількість квадратів - ось їх уже 9, а ось і 16. Заздалегідь задані конструкції з квадратиків можуть бути будь-якими за формою і підходять тільки до певного кута поля.

Як наслідок, головне тут - визначити послідовність, в якій потрібно зібрати всі конструкції в центрі. А це не так вже й просто, адже на кожен рівень відводиться зовсім небагато часу. При найменшій помилці гра безжально відкидає вас до першого рівня. Втім, якщо успіх був відчутним, він занесеться в таблицю рекордів.

Іноді на ігровому полі з'являється монетка. Якщо рівень пройдений вірно, одна з комбінацій обов'язково зачепить монету і додасть її в ваш «гаманець». А монетки вам дуже знадобляться, на них можна купити додатковий час для рівня, який буде необхідний як повітря на складних етапах. Головне тут - не ловити гав, адже покупка теж забирає час!

Також монетки допоможуть повернутися на один крок назад, якщо гравець вчасно усвідомив свою помилку. Дуже корисним буде цей бонус на високих рівнях складності, коли особливо не хочеться втрачати з таким трудом зароблений прогрес. Але ж число рівнів перевалює за три сотні! Дуже приємною деталлю стало і те, що зароблені монетки НЕ згоряють самі по собі, їх можна тільки усвідомлено витратити, як на бонуси, так і на нові форми квадратиків.

Підсумок: Perfect Fit відмінно виконує свою роль вбивці часу. На перший погляд просте заняття змушує мозок серйозно напружитися і відмінно вчить цінувати час, витікає в цій грі особливо швидко.


Реклама

завантажити Perfect Fit 1.0.1 для LG Magna

Нове в цій версії
Android 6 support
Загальна інформація
версія 1.0.1 (393)
дата завантаження 2017-06-19 15:34
Розмір 9.39 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.15★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/28 07:45
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |