GORDON RAMSAY DASH
1.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Суть новинки така ж, як і у подібних кулінарних іграшок - обслуговувати клієнтів вашого ресторану. Для цього потрібно поетапно приготувати страви, замовлені клієнтами і відправляти їх за столик. Впоравшись із завданням, ми відкриваємо нові рівні розвитку, яких сила-силенна, бо немає межі досконалості!

Наш персонаж, як і в знаменитому телешоу Маестро від Кухні, проходить всі кола пекла і через кілька сезонів домагається досконалості своєї кухні. Таким чином, ми відкриваємо ресторани в різних містах планети. Безліч подій та конкурсів вносять різноманітність в гру.

Що ж відрізняє GORDON RAMSAY DASH від подібних їй ігор?

  • онлайн битви з реальними гравцями;
  • широкі можливості зміни вигляду персонажа;
  • барвиста картинка і приємний інтерфейс;
  • на зароблені монетки можна розблокувати відкривати нові опції;
  • при бажанні можна викликати на поєдинок великого і жахливого Гордона Рамзі.


Чи можна обійтися без вкладень?
Зовнішній вигляд нашого персонажа обмежений лише буйною фантазією геймера, можна надавати йому будь-який вигляд. Одягайте його хоч в фіолетове кімоно з драконами. Складність гри зростає в геометричній прогресії зі збільшенням рівнів. Цілу купу страв для нетерплячих клієнтів доводиться готувати на одних і тих же столах, тут вже не обійтися без поліпшень, покупки додаткових столів і навичок. Так що, якщо ви з головою поринули в цю іграшку і хочете домогтися перемоги за всяку ціну - є можливість прискоритися, купуючи нові навички за реальні гроші, що не вибивається із загальної концепції доната в будь-який інший грі, але «жорстоким» я б його тут не назвав.

Що ще вам може сподобатися:

  • скачати гру можна абсолютно безкоштовно;
  • так як розробники заробляють свої гроші на залученні реальних грошей за покупку предметів - немає настирливої ​​реклами;
  • можна навчитися готувати в реальному житті щось, крім яєчні.


Підсумок: якщо ви готові протистояти найкращим кухарям світу, то гра GORDON RAMSAY DASH саме те що вам потрібно, а якщо вам мало екрану смартфона - є варіант завантажити дану гру для ПК, дерзайте!


Реклама

завантажити GORDON RAMSAY DASH 2.9.5 для LG Magna

Нове в цій версії
Bug fixes and other improvements to game performance
Загальна інформація
версія 2.9.5 (20090500)
дата завантаження 2020-09-11 12:11
Розмір 99.3 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Glu на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
1.85★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/25 09:15
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |