Racing Crazy Banana Boats
4.7 (13)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Любіть кататися на банані? Гра Crazy Banana Boat миттєво перенесе вас в безтурботне літо і змусить в повній мірі відчути важке життя капітана курортної човники.
Шляхом простих дотиків вліво-вправо гравець хоробро веде катер і причеплений до нього банан з пасажирами. Чому хоробро? Та тому що на шляху вас чекає безліч перешкод:

  • буйки
  • скелі
  • Катери і підводні човни
  • Виступаючі ділянки суші


Втім, якщо закладати круті віражі біля всіх перешкод, курортники на банані будуть тільки радісно кричати на все горло. А от самому капітанові врізатися в перешкоди не можна ні в якому разі, інакше гра тут же закінчиться. Тут варто відзначити не дуже зручне управління катером. Різкі зміни траєкторії майже завжди закінчуються плачевно. Грі явно необхідна більш чутлива доведення. Також швидкість катера змінюється незалежно від того, чи хоче цього гравець чи ні. Можливо, введення подвійного тапа для прискорення і уповільнення вирішило б цю проблему.
По дорозі бажано не тільки пройти якомога далі, але і зібрати зірочки-бонуси. Якщо накопичити певну їх кількість, можна виграти новий тип човна, від якого зміниться і все оточення, і звуковий супровід, що внесе деякі візуальні зміни і різноманітність в цілому.


Наприклад, якщо у катера буде британський прапор, банан буде борознити води туманного Альбіону, об'їжджаючи Біг Бен, паби і Букінгемський палац. А молодецький російський катер зустрінеться з Кремлем, тенісним кортом, звідки чуються крики Шарапової, і навіть лихими хлопцями, танцювали лезгинку. Велика кількість таких дрібних, але дуже веселих деталей робить гру справжнім ліками від нудьги і поганого настрою. Також новий човен можна купити за звичайні гроші або виграти зірочки за перегляд реклами.

Підсумок: Розробники з BIT Media Games зробили гру Racing Crazy Banana Boats, таким чином, що вона абсолютно не тисне на мізки, а навпаки, дозволяє забути про проблеми і поганій погоді. Що може бути приємніше, ніж впустити всіх пасажирів в воду біля барабана «Поле Чудес»?


Реклама

завантажити Racing Crazy Banana Boats 1.0 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.0 (5)
дата завантаження 2016-10-19 09:49
Розмір 37.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(13)
4.66★ 93.21%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/23 09:45
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |