High Speed ​​Police Chase
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра High Speed Police Chase це онлайн гонки для андроїда, що відбувається в яких повністю побудовано на протистоянні бандитів і злочинців, що в свою чергу виливається в динамічну погоню. Відразу варто відзначити що грати ви зможете тільки при наявності доступу в інтернет, гра онлайн і нічого з цим не зробиш, але саме це дає їй масу інших переваг, про які зараз і поговоримо!

Логіка геймплея тут вкрай проста, є поліція і є бандит, поліція повинна наздоганяти, а бандит повинен рятуватися втечею, причому грати ви будете і за ту і за іншу сторону, визначається це випадковим чином. При цьому, стріляти або таранити опонента не потрібно, достатньо тримати його на певній відстані. Якщо ви граєте за поліцію, то потрібно провисеть на хвості у бандита певний час, після чого передбачається що ви його спіймали. Бути бандитом важче, так як перемогти ви зможете тільки якщо продердітесь весь відведений під гонку час і не дозволите поліцейському наблизитися протягом усього маршруту, крім цього потрібно об'їжджати заслони, виставлені на дорозі ...
Самі ж сутички реалізовані як дуель, перед якою кожен з учасників сплачує вступний внесок, переможець забирає все! Не важко здогадатися, що якщо удача від вас відвернеться, то гроші закінчаться. У разі якщо ви збанкрутували, то варіанти буде два - почекати близько трьох хвилин поки вам нарахують мінімальну кількість коштів на нову гонку або заплатити реальними грошима.
Якщо ж з грошима у вас буде все добре, то в ігровому магазині ви зможете витратити їх на більш потужні автомобілі, але варто враховувати, що потужний автомобіль не обов'язково стане запорукою перемоги, їм буде важче управляти і потрібно дуже хороша реакція.

Особливості гри:

  • простий і дуже веселий геймплей
  • битви з реальними гравцями
  • відмінна локалізація, гра переведена на 24 мови
  • просте управління
  • можна грати без доната


Недоліки гри:

  • Донат, все ж таки присутня
  • є трохи реклами


Підсумок: якщо вам подобаються подібні «дуелі» в онлайні, то гра High Speed Police Chase це відмінний варіант щоб помірятися силами з іншими гравцями і показати хто тут король і у кого найшвидша реакція!


Реклама

завантажити High Speed ​​Police Chase 1.0 для LG Magna

Нове в цій версії
Minor bug fixes
Загальна інформація
версія 1.0 (7)
дата завантаження 2016-10-18 11:08
Розмір 75.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-10-18 14:09:15
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
1.75★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/22 11:04
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |