Whirlpool Car Death Race
3.9 (35)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Whirlpool Car Death Race це гонки для андроїда в яких найголовніше - вижити, тут немає часу кола або подібних моментів, але тут є потужні автомобілі, на капоті або на даху у яких встановлено кулемет або інша гармата, що дозволяє розстрілювати всіх ваших суперників, але не варто розслаблятися, вони теж озброєні і небезпечні!

Геймплей тут зрозумілий, вас і ще двох суперників випускають в обгороджений шматок міста, де немає конкретного напрямку, ви можете їхати куди завгодно, але головне завдання - знищити ваших ворогів. Допомагати в цьому, крім зброї буде міні-карта, на якій ви легко зможете їх знайти, а при належному підході ще й наздогнати, протаранити, розстріляти, як завгодно, головне, щоб за відведений час ми залишилися одні, тікати тут не потрібно, потрібно полювати!
Трохи дивно, але в автомобілях немає водіїв, гуманність або недоробка? Втім, кого це взагалі турбує? Але, розробники вирішили не робити бездумний екшен, тому що боєзапас тут обмежений, особливо якщо це стосується ракет, так що, стріляти потрібно уважно, бажано - одна ракета - одне попадання! В іншому випадку, доведеться довго ганятися за своїми ворогами і розстрілювати їх з кулемета, а це заняття більш нудне, ніж запускання ракет, вже повірте;)

Особливості гри:

 • повноцінний мультиплеєр
 • непогана фізика і озвучка двигуна
 • великий вибір озброєння, яким ви можете укомплектувати свій автомобіль
 • гра локалізована і переведена на 10 мов
 • є система пошкоджень
 • пророблений місто
 • повноцінна кампанія для одиночної гри
 • є тюнинг, в тому числі і бойової


Недоліки гри:

 • є Донат, в тому числі дозволяє відключити рекламу
 • а реклами тут дуже багато
 • середня графіка


Підсумок: якогось «вау» ефекту гра Whirlpool Car Death Race безумовно не виробляє, але завдяки повноцінному онлайну, в якому ви зможете битися з іншими гравцями зі всього світу - придатний проект, досить веселий і здатний вас затягнути!


Реклама

завантажити Whirlpool Car Death Race 1.0 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.0 (5)
дата завантаження 2016-10-14 11:01
Розмір 37.12 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-10-14 14:03:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_COARSE_UPDATES

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BIND

BIND

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(35)
3.93★ 78.55%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/19 12:56
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |