Parallyzed
3.4 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Parallyzed це платформер, який трохи збовтали з Ранера, в результаті, домігшись динамічного і досить важкого геймплея, однак, головне в це грі - нововведення, які покаже вам цей геймплей, причому окремо ми все це вже бачили, але щоб разом і в одному місці ...
До речі про розробників, це незалежна студія під назвою Double Coconut, у них всього два проекти, один ми розглянемо зараз, а другий, який називається Roofbot через день або два, тому що вони обидва заслуговують на пильну увагу!

Як я вже сказав, геймплей є платформер, причому на перший погляд досить простий, тому що тут немає багаторівневих лабіринтів і інших проблем, однак, є 2 дівчинки, на яких відбувається і побудовано. Вони сестри, причому дівчинка в червоній сукні прихильник вогню, а в синьому - повітря. Одна дівчинка качала на гойдалках іншу і хитнувши занадто сильно явно її травмувала, можливо звідси і назва гри. Так чи інакше, якщо пробігти по всіх рівнях то буде шанс на порятунок, як і чому - не ясно. Проте, нам потрібно бігти, строго зліва на право, при цьому бігти будуть дві дівчинки відразу, на різних рівнях. Перше з чим доведеться зіткнутися - дивні сфери, одні будуть червоними, інші синіми, відповідно, синя дівчинка може пройти через сині, червона через червоні, так що, за допомогою свайпоф потрібно буде встигати змінювати їх місцями. Другий момент - перешкоди, які тут у вигляді їжачків, їх потрібно перестрибувати, причому стрибають одночасно дві дівчинки, по суті всі їхні дії повністю синхронізовані. Крім цього, пробігши через якийсь кульку дівчинки почнуть бігти по стелі або хтось залишиться на своєму підлозі, а хтось побіжить по стелі. Вся складність полягає в тому що потрібно бути готовим до раптових змін і уважно стежити відразу за двома дорогами, так що, тримайтеся!

Підсумок: крім складного і дійсно незвичайного геймплея гра Parallyzed може порадувати вас цікавим дизайном, що віддалено нагадує дитячі аплікації на картоні, що часто властиво «незалежним» розробникам;)


Реклама

завантажити Parallyzed 2.0.8 для LG Magna

Загальна інформація
версія 2.0.8 (29)
дата завантаження 2017-10-03 13:16
Розмір 65.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

READ

READ

WRITE

WRITE

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_SHORTCUT

BROADCAST_BADGE

BROADCAST_BADGE

PROVIDER_INSERT_BADGE

PROVIDER_INSERT_BADGE

UPDATE_COUNT

UPDATE_COUNT

UPDATE_BADGE

UPDATE_BADGE

CHANGE_BADGE

CHANGE_BADGE

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки App Holdings на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
3.38★ 67.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/18 11:06
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |