MARVEL Avengers Academy
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра MARVEL Avengers Academy це пригоди з елементами квесту для андроїда в яких ви зустрінетеся з відомими героями з коміксів MARVEL, причому тут вони всі молоді і вчаться в якийсь академії, про яку я перший раз чую. Мені от цікаво, вони таке виключно для гри придумали або все ж це якийсь натяк на те що з'явиться безліч приквелів? Розробниками гри виступила компанія TinyCo, відома завдяки своєму проекту Family Guy: У Пошуках Всякого, однак, саме по темі MARVEL вони працюють в перший раз, з іншого боку, вони ж могли зробити все це самостійно, схвалення точно було отримано!

Загалом, ідея гри розвивається в форматі того, що всі герої, яких ви могли знати тут представлені молодими студентами або щось на зразок того. Вам має бути повною мірою розвинути свої здібності і вже в юності вступити в бій з темною стороною, представленої вічними супротивниками месників - Гідрою! І ніби як це навіть цікаво, але особисто мене відразу почало дратувати що такий підхід перекреслює все те що ми вже знаємо про героїв. Наприклад, багато хто з них не отримували свої здібності в юності, не просто ж так була знято стільки фільмів з передісторії? Залізна людина - був уже сформованим чоловіком, коли створив свій костюм, Халк - теж став жертвою експерименту, Капітан Америка став таким коли намагався потрапити в армію ... У цілому, якщо ви знали щось про супер-героїв, забудьте, тут все інакше.
Друге що мені не сподобалося - вся ця тема з академією аж надто нагадує академію із серії коміксів X-Men, яка належить до зовсім іншої всесвіту, плагіат або як? Можна було б сказати що проект орієнтований на дітей, а він на них і орієнтований, так як геймплей тут простий і завдання прості ... але діти ж більше інших розбираються в тому, що відбувається і теж звикли до того як все влаштовано.

Особливості гри:

  • багато відомих героїв, в юності ...
  • відмінна озвучка відомими акторами
  • прокачувати свою команду і бийся з Гідрою
  • спілкуйтеся і вивчайте нові навички
  • виконуйте квести і приймайте участь в подіях академії
  • будуйте нові будівлі в містечку при академії


Недоліки гри:

  • переінакшити всю суть коміксів - це так не минеться!
  • як зазвичай, величезний Донат.


Підсумок: гра MARVEL Avengers Academy в цілому вийшла досить цікавою, у всякому разі для дітей, але прив'язувати її саме до MARVEL ... з іншого боку як тоді інакше привернути фанатів, які будуть в шоці, подивимося, час покаже!


Реклама

завантажити MARVEL Avengers Academy 2.15.0 для LG Magna

Нове в цій версії
•Bug Fixes!
•Strengthen your MARVEL Avengers team and permanently upgrade their powers and abilities!
•Go on exciting missions and battle epic armies and bosses
Загальна інформація
версія 2.15.0 (861)
дата завантаження 2018-12-19 09:56
Розмір 78.8 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/11 10:18
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |