Animation Throwdown: TQFC
4 (6)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Animation Throwdown: TQFC це карти для андроїда, в яких ви зустрінетеся з героями відомих мультиків. Зокрема, вас чекають персонажі з Футурами, Американського татуся, Гріффінов, Закусочній Боба і Царя гори, відмінні мультики, до речі! А підготували гру розробники з Kongregate, з якими ми вже неодноразово знайомилися, так що, приблизно уявляємо чого очікувати.
Почалася подібна тема досить давно, проте, «вибух» стався в 2014 році, коли на арену вийшло дітище відомої всім компанії Blizzard, під назвою Hearthstone: Heroes of Warcraft, гра дуже популярна, так що, багато розробників стали випускати щось подібне. А ось ідея заштовхати на карти персонажів з мультиків мені здається відмінною, як думаєте? Особливо, якщо враховувати що тут поєднали цілих п'ять мультиків, що дає пристойну різноманітність!

Чимось особливим геймплей тут не здивує, як і в будь-яких аналогах, у вас буде своя колода, яка представляє собою колекцію зі звичайних або раритетних карток, як зазвичай, випадковим чином на початку «битви» ви отримуєте розклад і вибудовуєте свою стратегію щоб перемогти противника. Як і в інших варіантах - картки потрібно збирати, їх можна модернізувати або створювати свої унікальні, всі це тут є, все це є скрізь. Але не скрізь є стільки крутих героїв, так що, саме цим гра і повинна чіпляти, сподіваюся, вас зачепить;)

Особливості гри:

 • класика жанру - стратегія з колекційними картами
 • п'ять дуже популярних мультиків
 • кілька сотень карт з різними героями
 • чверть сотні глав, в яких будуть шматочки з мультиків
 • грати можна годинами
 • само собою, є можливість битися з іншими гравцями
 • гра сповнена гумору, це чудово!


Недоліки гри:

 • є енергія, якщо не хочете платити - чекати треба довго
 • гра не блищить розвитком сюжету
 • суми доната вельми пристойні
 • прокачати без доната дуже важко


Підсумок: безумовно, гра Animation Throwdown: TQFC стане хітом, але якщо вас не чіпляє саме тема про мультики, то швидше за все, ви зможете знайти схожий проект, який сподобається вам набагато більше.


Реклама

завантажити Animation Throwdown: TQFC 1.121.3 для LG Magna

Нове в цій версії
- Defense decks can now be set up for each PvP Event! (Instead of one deck for all game events).
- In the mastery shop, you can see all possible combinations that create a combo by pressing the combo token’s description.
- When previewing an upcoming Clash event, combos affected are now displayed!
- Guild Leaders can now Block and Ban Players (Banned players cannot rejoin the guild, except if the banned player is invited).
- The Card Info screen has gotten several improvements!
Загальна інформація
версія 1.121.3 (27944)
дата завантаження 2022-04-13 19:06
Розмір 122.03 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

ReadSharedData2

ReadSharedData2

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Усі додатки Kongregate на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
4.03★ 80.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/06 10:35
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |