Ферма Веселі Дні
4 (20)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Мені здається, але вже буквально кожен поважаючий себе розробник так чи інакше, але запустив свою ферму, яка хоч якось, хоча і не завжди, відрізняється від сотні інших, ось і розробники з HeroCraft Ltd не стали упускати можливість зловити свою частину шанувальників, народ ферми дуже любить! Так і з'явилася гра Ферма Веселі Дні, яка, дійсно відрізняється від більшості.

Головна фішка геймплея даної ферми криється в тому, що всі дії будуть відбувається на одному екрані, не потрібно зводити безліч будівель, а потім годинами перемотувати екран по своїх володіннях, ця гра дійсно орієнтована на мобільні пристрої, так що, грати буде зручно, це приємно , хіба ні?
Подібні обмеження не сильно позначилися на обсязі тварин, вам чекають кури, свині, корови і деякі інші представники, наприклад улюблені всіма кішка і собака, до речі, собака тут виконує важливу роль - вона захищає курей від лисиць, які теж оселилися в цих краях.
І знову ж таки, не дивлячись на компактний розмір, ви будете розширювати своє виробництво, прокачувати свою ферму і намагаючись проводити якомога більше продукції, адже саме це і є головне завдання вдалого фермера - багато якісної і натуральної продукції! До речі продукція ця буде досить смачною, це буде сир, любите сир?

Особливості гри:

  • велика кількість дуже милих тварин
  • море позитиву і усмішок чекає вас
  • багато рівнів, гра затягує на довго
  • кілька різновидів прикольних фабрик
  • продумайте свою унікальну стратегію, яка приведе вас до перемоги!


Недоліки гри:

  • може це і не сама звична ферма, але вона дійсно компактна!
  • але як і в будь-який інший фермі тут є місце для доната ...


Підсумок: Ферма Веселі Дні прекрасно підходить для смартфонів, вона реально створена для них і ви швидко це оціните, скачати гру можна абсолютно безкоштовно, в принципі, можна обійтися і без доната ... але це вже на ваш розсуд;)


Реклама

завантажити Ферма Веселі Дні 1.0.37 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.0.37 (10037)
дата завантаження 2018-05-28 12:10
Розмір 45.38 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 ARM6 x86 mips
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
FULL

FULL

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

WRITE_MEDIA_STORAGE

WRITE_MEDIA_STORAGE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

SET_ORIENTATION

SET_ORIENTATION

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(20)
3.99★ 79.8%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/01 10:43
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |