Red Ball 3
4.3 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Red Ball 3 це аркада для андроїда в якій ви повинні управляти Червона кулька (що в загальному-то відображено в назві) і провести його через велику пригоду, яке для нас підготували розробники з HeroCraft Ltd, з якими ми вже неодноразово знайомилися на нашому сайті , вони роблять самі різні ігри, але так чи інакше, ігри у них якісні!

Геймплей тут може здатися досить звичним, особливо якщо враховувати що це платформер, але особисто я люблю класику, як показує практика, саме вона виявляється тим самим «безсмертним», під що можна грати годинами і навіть роками, причому, гра не сприймається як щось то старе, вона сприймається позитивно, а це головне. Розбите тут все на рівні, кожен з яких може виявитися дуже цікавим і навіть складним, у всякому разі, якщо ви не шанувальник хардкору, про який ми сьогодні вже обов'язково поговоримо.
Так чи інакше, на кожному рівні вас чекають пастки, складність яких змінюється від рівня до рівня, так що навіть невелике на перший погляд їх кількість (всього рівнів 20), насправді виявляється цілком достатнім, та й ця гра не розрахована на те, щоб провести роки на вашому смартфоні. Проте, реіграбельность вона теж має, так як кожен рівень можна пройти на одну, дві або три зірки, які на протязі рівня потрібно збирати, а ви зможете зібрати всі зірки?

Особливості гри:

  • два десятка рівнів
  • кожен рівень трохи відрізняється від попереднього, даруючи вам новий і цікавий досвід
  • безліч сюрпризів
  • класика платформера завжди в ходу
  • зберіть всі зірки на кожному рівні
  • отримаєте всі бонуси, які тут передбачені


Недоліки гри:

  • та які тут можуть бути недоліки? Навіть доната немає!


Підсумок: відмінна аркада! Якщо хочете невимушеного геймплея який дійсно дозволить вам відпочити - рекомендую звернути увагу на гру Red Ball 3 або таку її частину Red Ball 4, огляд якої вже був на нашому сайті дещо раніше;)


Реклама

Red Ball 3 для LG Magna

Рейтинг:

(4)
4.33★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/01 07:58
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |