Bob the Builder ™: Build City
4.1 (9)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Bob the Builder ™: Build City це дитяча гра для андроїда в якій вам належить управляти невеликим автопарком будівельної техніки, за допомогою якої ви будете будувати різні споруди в мультиплікаційному місті! Підготували гру розробники з Mattel, більш відомі за своїми проектами пов'язаних з лялькою Barbie, але це для дівчаток, а дана гра швидше за все більше підійде саме хлопчикам, будівництво, як ніяк!

Геймплей тут виразно для дітей, так як він відрізняється простотою і навіть деяким одноманітністю, часто притаманному дитячим іграм. Крім цього, на користь дітей говорить і оформлення, яке тут яскраве, красиве і дуже нагадує мультик. А ще те, що відбувається нагадує дитячі набори, що складаються з гаража, автомобілів та інших будівель, які мають до цього відношення, тільки перенесене на екран андроїда. Крім цього, тут потрібно займатися будівництвом, що зазвичай, в таких наборах не передбачалася.
Під вашу відповідальність ставиться три одиниці будівельної техніки - самоскид, кран і бульдозер, за допомогою яких ви повинні досліджувати місто і на порожніх обгороджених ділянках зводити споруди. Що будувати - вирішуєте не ви, воно саме будується, ваша ж задача привести в вказане місце потрібну техніку, зрозуміти це можна за кольором парковки, синя - їдемо краном, жовта - бульдозером, червона - самоскидом. Крім цього після кожної будівництва ви можете відвідати мийку, що в загальному-то правильно, але за якийсь обов'язкова умова в грі не взято.
У грі немає ніякої валюти, ресурсів, обмежень по часу, досягнень і навіть рівнів, як таких, повна свобода. Так само я не помітив ніж вона стала рольової, а так само не помітив чому вона розвиває, так як розрізняти кольори не так вже й важко, а обіцяну фантазію тут застосувати особливо ніде, так як по суті, ви нічого не створюєте.

Однак, я відразу помітив що гра платна, коштує вона 2 долари, пробної версії немає, проте, немає доната і немає реклами, що в цілому виправдовує даний підхід.

Підсумок: важко судити з точки зору дитини, але швидше за все гра Bob the Builder ™: Build City може здатися йому нудною або дуже швидко набриднути, так що рекомендую заздалегідь подумати, чи варто її купувати?


Реклама

Bob the Builder ™: Build City для LG Magna

Усі додатки Mattel на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(9)
4.08★ 81.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/10/05 07:08
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |