Ultra curve drift
3.1 (16)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Ultra curve drift це гонки для андроїда які трохи засмучують, особливо якщо підходити до питання серйозно, проте, якщо розслабитися і просто покататися - все не так вже й погано! Розробили гру в студії Friends Reunion Time, у яких є ще два проекти аналогічної спрямованості, проте, цей виглядає найбільш адекватним.

Що ж тут не так?
Перше що кидається в очі - назва гри, яке передбачає дрифт, однак, саме дрифту тут уваги приділено якось зовсім мало. Починається гра з таблички в якій вам покажуть основні органи управління - гіроскоп щоб повертати, педаль газу, педаль гальма і заповітна кнопка «NOS», самі знаєте навіщо вона;) Далі - тільки кнопка запуску гри, ось і все, немає вибору режиму гри, немає вибору траси, немає вибору автомобіля ... Не біда, проте, коли гонка почнеться, ви зрозумієте що дрифтом тут і не пахне, тому що це кільцеві гонки з іншими суперниками і головна мета - приїхати першим. Причому, на екрані буде цифровий спідометр, буде значок з масельничкою - в ньому немає ніякого сенсу, значок з рівнем бензину - аналогічно даремний і кількість очок, яка нараховується за незрозумілою схемою, як метри в Ранера, ось і все що вас чекає. Крім цього навіть автомобілі тут не ліцензійні, більш того, він тут один і противники однакові ... нагадує гонки з 90-х ...

Однак, якщо поглянути на цю гонку під іншим кутом, вийде що ви отримуєте адекватну трасу, не те щоб вона приголомшливо красива, але вона цікава. Ви отримуєте адекватну фізику і адекватну графіку, само собою не нове покоління, але на простому смартфоні гра буде відчувати себе комфортно, без варіантів. Крім цього в грі немає ніякого доната, а власне, за що? Плюс, гра не така вже й проста, так що якщо хочете приїхати першим - доведеться постаратися. Крім цього можна грати без доступу в інтернет, що теж зустрічається все рідше.

Підсумок: далеко не шедевр, абсолютно не відкриття і навіть не дрифт, але гра Ultra curve drift це проста, чесна гонка, якій можна приділити пару днів, причому якщо підходити без претензій, то вона навіть принесе вам задоволення.


Реклама

завантажити Ultra curve drift 1.2 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.2 (3)
дата завантаження 2017-02-16 10:09
Розмір 33.13 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-02-16 12:12:15
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(16)
3.14★ 62.83%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/28 08:46
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |