Build If You Can
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Щороку з'являються тисячі нових головоломок, тому досить складно в такому достатку знайти те, що дійсно припаде до душі. Хочеться, щоб гра в один час не була схожа на здачу іспиту з квантової фізики, але і не такий простий, щоб пролетіти всі рівні за півгодини. Та й графіку подавай таку, щоб радувала насиченими фарбами і якісним виконанням. І якщо, ви перебуваєте в пошуках саме такої мобільної головоломки і відмінного тайм-кілера, то новинка Build If You Can - то, що вам точно сподобається!
Гравцеві належить відправитися в подорож по незвіданому світу в компанії забавного помічника, схожого на окатий рожевий кульку. Разом їм належить відновити його рідний край після руйнівного цунамі. Так як стародавні знання будівництва давно загублені, гравець стане тим, хто їх поверне в колись процвітаючу країну і, звичайно, всіх врятує.
Але на що ж схожий геймплей? Назва гри говорить сама за себе: будемо будувати! Пам'ятайте, як ми в дитинстві складали пірамідки? Ось і в Build if You Can гравцеві належить споруджувати складні конструкції з блоків довільної форми, досягати зазначеної висоти і зривати звідти нагороди. Але так, як головоломка заснована на реальній фізиці предметів, то скласти башточку так, щоб вона не впала в ту ж мить, досить клопітно. І якщо перші кілька рівнів гравець згадує дитинство і будує з простих і міцних фігур, то в міру просування по карті в наборі «юного будівельника» починають потрапляти вельми цікаві екземпляри. Нудьгувати не дають і коливаються платформи, на яких інколи доводиться складати пазл. З першого разу виходить далеко не у всіх. Але, якщо знайти правильну комбінацію і акуратно поєднати фігурки, то забереш всі належні за подвиг нагороди і продовжиш свою подорож.

Особливості гри:

  • 40 рівнів, що кидають виклик кмітливості і почуттю балансу
  • Реальна фізика об'єктів, підпорядкувавши яку, легко будувати вище хмар
  • Випробування на час, кількість кроків і висоту, що дають більше нагород
  • Секретні рівні із захованими скарбами
  • Барвисті локації і регулярні оновлення


Підсумок: позитивна головоломка, яка може сподобатися як дітям, так і дорослим, скачати її можна абсолютно безкоштовно, а грати без доната, так що, якщо не боїтеся експериментувати - вперед!


Реклама

завантажити Build If You Can 1.0.8 для LG Magna

Нове в цій версії
The bug on levels from 35 to 36 was fixed
Now you can buy Premium Account and play with more advantages
The row of changes was added in displaying of ads
The Rewards were added for activity on Facebook
The row of minor improvements was added
Загальна інформація
версія 1.0.8 (55)
дата завантаження 2016-10-04 07:58
Розмір 47 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-10-04 11:00:15
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/26 08:46
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |