Rover Builder
4.3 (6)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Rover Builder позиціонується як симулятор для андроїда, проте, забігаючи вперед відразу скажу, ніякої це не симулятор, а якщо і симулятор, то тільки для дітей, світ яких набагато простіше нашого. Це перший проект фінських розробників зі студії Hatfuls Games, так що строго лаяти їх не будемо, тим більше, гра всупереч усьому, повільно, але вірно набирає популярність.

Ідея гри полягає в тому, що вам потрібно сконструювати транспортний засіб, здатний успішно переміщатися по різних планетах, у яких в грі немає імені, але ландшафт там цілком космічний - бархани, кратери та інші небезпеки. Але розробники дали ім'я головного героя - кубику, який буде центром вашого всюдихода, його звуть Марвін! Навіщо і кому це потрібно - не ясно, ясно лише що гра для дітей, але навіть це ніяк не може виправдати наявність цього квадрата в центрі конструкції.

Залежно від того на якій планеті за рахунком ви опинилися вам буде доступний ряд деталей для зборки всюдихода, але так чи інакше, їх досить мало. Є колеса, є колеса з приводом, є алюмінієві (на цьому тут чомусь зроблений упор) шарніри, є пружини, є гусениці, в цілому - це все з чим доведеться мати справу. Але знову ж таки, дітям швидше за все сподобається, колупатися в більш детальних кресленнях їм точно не захочеться, дорослих-то вони і те, лякають;)

З недоліків гри можна відзначити лише дві речі. Перша - гра досить примітивна, хотілося б більше деталей і можливостей для конструювання, але маємо те що маємо, розраховувати що щось нове з'явиться в оновленнях не доводиться. Другий момент - раптово з'являється реклама, яка відверто лякає, причому з'являється вона навіть не в момент коли ви закінчуєте рівень, а коли просто намагаєтеся спорудити новий варіант транспортного засобу. Правда, заплативши пару доларів від реклами можна позбутися, але щось я сумніваюся що хтось буде займатися подібним в такому проекті.

Підсумок: проста гра Rover Builder цілком підійде в ролі розважально-розвиваючої для вашої дитини, особливо якщо з рекламою щось придумають, а то вона дійсно дратує!


Реклама

завантажити Rover Builder 1.6 для LG Magna

Нове в цій версії
Added link to our new game Rover Builder GO
Загальна інформація
версія 1.6 (12)
дата завантаження 2017-08-23 07:56
Розмір 33.92 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(6)
4.28★ 85.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/26 07:02
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |