Cubicle
4.5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Cubicle це черговий кубічний ранер для андроїда, в якому вам належить управляти перекочується кубиком, який котиться по прямокутному лабіринті, підвішеному в повітрі ... До речі, глянувши на інші роботи GalacticThumb Inc., що підготували цю гру я зрозумів, чому гра про кубики, у них всі ігри про кубики :)
Тільки, Ранера поки не було, але нічого, тепер є.

Сюжет гри в общем-то відсутня, але розробники заявляють що їх кубик подорожує по галактиці, а ваше завдання допомагати йому, ось тільки галактика тут якась дивна, якщо чесно. Так, на задньому фоні видно чорне-чорне небо з невеликими вкрапленнями зірок, але можна було і щось більш гарне придумати, особливо якщо враховувати які краси можуть бути в галактиці. Однак, сенсу в задньому фоні тут мало, вся ваша увага має бути сконцентрована на квадратному герої, шлях якого важко назвати легким.
Перша проблема - звикнути до простого управління, де якщо ви хочете переміститися вліво, потрібно натиснути на одну частину екрану, а вправо - на іншу, з кнопками було б зручніше, але їх немає, доведеться просто звикнути. Натискати доведеться постійно, тому що весь шлях це вузькі доріжки з ямами і обривами. Крім цього маршрут кожен раз генерується випадковим чином, що не дозволяє його запам'ятати, та й не потрібно, тут сенс саме в тому щоб пройти якомога далі, було б нудно це робити за ідентичною дорозі. Третій момент - у вас будуть вороги, які виглядають як інші куби, тільки чорні, що перегороджують дорогу, їх необхідно уникати. А ще тут потрібно безжально тиснути інші кубики, маленькі які, чим більше їх роздушіть, тим швидше зможете прикупити новий куб, що в загальному-то стандартно, ось тільки всі ці маленькі кубики завжди знаходяться в небезпечних місцях, так що якщо ви машинально вирішите його розчавити, то швидше за все потрапите в пастку, вибратися з якої не зможете.

Підсумок: по суті, єдиний мінус гри Cubicle це реклама, яку можна відключити за півтора долара, в іншому, це досить непоганий і затягує ранер про кубики;)


Реклама

завантажити Cubicle 1.0 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.0 (5)
дата завантаження 2016-09-20 09:10
Розмір 26.63 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-09-20 12:12:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/24 09:06
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |