Virtual Beggar
4.2 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Virtual Beggar це клікер для андроїда, клікер просунутий, з тих які з деяким здоровим глуздом і ясним напрямком для розвитку. Проте, я буду називати пов Уіграм симулятором бомжа, тому що по суті так і є! Підготували це дивне творіння розробники з Treetop Crew, для яких гра стала першим проектом, що дуже добре, тому що вона оригінальна і набрала вже більше мільйона завантажень, хороший фундамент для подальшого розвитку!

Але, почнемо по порядку. Ваш герой, він же ваш підопічний - бомж, однак, не будемо так грубо, нехай він буде просто жебрак. Він давно не стригся, можливо від нього неприємно пахне, він в рваною простому одязі, чому ж вам зайнятися? Тут працює класична схема - йти жебракувати! До речі, якщо хто не знав, деякі жебраки за кілька годин заробляють більше ніж середньостатистичний найманий робітник за цілий день! Але, мова не про це. Ви встаєте на «своєму» місці і починаєте просити грошей, щоб гроші вам кидали потрібно кликати на екран, чим більше клікаєте - тим більше грошей. Отримані гроші можна витратити на розвиток вашої точки, наприклад купити бочку (популярний атрибут у бомжів в США), найняти помічника і так далі, але що більш цікаво, накопичивши достатню суму ви зможете відкрити свій бізнес, створюючи робочі місця, щоб заробити ще більше грошей , але в підсумку, ви все одно повернетесь на своє місце і продовжите заробляти, випрошуючи гроші у перехожих. Однак, в грі добре розвинений варіант всі ці гроші витратити, навіть на місяць можна злітати!

Особливості гри:

  • займайтеся жебрацтвом
  • відкрийте свій бізнес і наймайте людей 14 різних професій
  • прокачивайте свій навик «бомжа», нещодавно додали 55-й рівень
  • витрачайте всі зароблені гроші на свій розсуд
  • беріть участь в різноманітних подіях і розкривайте таємниці
  • в грі є онлайн чат, щоб поспілкуватися з іншими бомжами


Недоліки гри:

  • присутній Донат, куди вже без нього


Підсумок: з одного боку гра Virtual Beggar це далеко не самий нудний клікер, з іншого боку, це своєрідна пародія на те, що відбувається в суспільстві, де став жебраком у вашого героя з'являється можливість купити все що він тільки забажає, є над чим подумати!


Реклама

завантажити Virtual Beggar 3.33 для LG Magna

Нове в цій версії
3.33:
- New shirts
- New garage items
- Bug fixes

3.324:
- Fixed the time glitch
Загальна інформація
версія 3.33 (101)
дата завантаження 2019-12-18 21:24
Розмір 39.81 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
4.21★ 84.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/24 06:58
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |