Sly Hikers
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Sly Hikers це аркада для андроїда, яка познайомить вас з двома дивними істотами, які опинилися в не менше дивному світі і тепер повністю залежать від вас і вашої реакції. Вивели на наші екрану гру розробники з Spil Games, найбільш відомі нам серією ігор Troll Face Quest, однак, до гумору особливого ставлення дана гра не має.

Взагалі гра виглядає просто, мабуть, навіть занадто просто, однак, вона досить швидко затягує і вже скоро ви зрозумієте, що все не так вже й просто, особливо якщо підтримувати хорошу динаміку того, що відбувається. Наші герої являють собою пару квадратиків з вухами і очима, причому вони тісно пов'язані чимось на зразок гумки, яка може розтягуватися. Ваше завдання «крокувати» по висячим у повітрі плитках, які іноді можуть являти собою інших істот з найрізноманітнішими властивостями.
Наприклад, якщо на плитці ви помітите бузкові очі і потрапите на неї, то світ перевернеться, але ви зможете продовжити свій шлях, якщо на плитці якусь подобу пружини і синии очі, то вона просто відскочити вас назад, якщо ж плитка виглядає як диявол, то потрапляти на неї не можна, бо це завершить ваша подорож. Однак, якщо в процесі ви зберете життя, то можна буде використовувати її і продовжити свою подорож. Причому варто усвідомити, що в залік йде кількість «кроків» яке ви зробили, як зазвичай, чим більше - тим краще. Для полегшення завдання гумка може розтягуватися на одну або дві плитки, так що переступати деякі перешкоди можна без проблем, але чим далі ви йдете, тим більше їх стає, тим уважніше потрібно бути!

Особливості гри:

  • цікава всесвіт, вона проста і величезна одночасно
  • безліч незвичайних світів
  • різноманітні завдання
  • різні досягнення, які ви зможете заробити
  • світові таблиці з рекордами
  • викликайте на змагання своїх друзів з Facebook
  • грі не потрібно доступ в інтернет


Недоліки гри:

  • є реклама, яку можна відключити за Донат


Підсумок: гра Sly Hikers приємна, досить позитивна, а що найголовніше - незвичайна, чого цілком достатньо щоб рекомендувати вам цю аркаду як прекрасний варіант, особливо якщо класичні варіанти вам набридли.


Реклама

завантажити Sly Hikers 1.5.0 для LG Magna

Нове в цій версії
Sly Hikers is now available in English!
Dive into a microscopic world packed with action and adventure!
Загальна інформація
версія 1.5.0 (10500)
дата завантаження 2016-09-19 11:41
Розмір 45.26 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-09-19 14:42:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/23 07:38
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |