2-bit Cowboy
2.8 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра 2-bit Cowboy це платформер для андроїда, одна назва якого вже говорить багато про що, гра двухбітная і більш того, вона і правда про ковбоя! Гру підготували розробники з Crescent Moon Games, для яких вона явно не перша і не остання, проте з ними ми вже знайомі, вони вміють з пікселів навіть шедеври робити, наприклад The ​​Deer God, огляд який ви могли читати на нашому сайті. Однак, що стосується цієї гри - в шедеври вона не намагається увійти, це просто двухбітний платформер про ковбоя ...

Так як гра двох бітна, то вона не тільки плоска і піксельна, тут ще й квітів вельми мало ... Чорний, який трохи зеленуватий, білий і відтінки сірого, ось і все що вас чекає, але саме це і є ретро, ​​саме це і є класика, якої багатьом так не вистачає. Однак, для ретро гри ця виявилася досить насиченою, зайнятися тут є чим і дуже навіть багато чим. Наприклад, тут величезні рівні, що в принципі старим іграм не властиво, але сьогодні ми можемо собі таке дозволити. Займайтеся пошуками скарбів, вистежуванням бандитів, постарайтеся приборкати бика, катайтеся на коні або розважайтеся в салуні, а якщо зовсім стане нудно - заходите в покинуті шахти, досліджуйте їх і катайтеся на вагонетці, все це можливо тут!

Особливості гри:

  • налаштовуйте свого персонажа
  • багато величезних рівнів які потрібно досліджувати
  • невелике підпільне казино в салуне і багато напоїв
  • заробляйте місцеву валюту і купуйте костюми свого героя
  • тут є їздові тварини!
  • класика, ретро і ностальгія по GameBoy - ось що вас чекає!


Недоліки гри:
З цим дивно, з огляду на що гра позиціонується як «ретро», то і до графіку приставати нерозумно, тут або вам таке подобається, або ні, без інших варіантів. А ось той факт що гра розповсюджується тільки на платній основі - засмутить багатьох, при цьому, зробити пробну версію вони не здогадалися, однак, вартість повної версії вельми мала - трохи менше одного долара.

Підсумок: гра 2-bit Cowboy це класика і цим все сказано, хтось її любить, хтось ні, але так чи інакше, свою аудиторію вона знайде, навіть будучи проектом платним. Аудиторія може виявиться і не найбільшою, але, впевнений, розробники це прекрасно розуміють і готові на такі ризики заради кількох тисяч щасливих користувачів.


Реклама

2-bit Cowboy для LG Magna

Рейтинг:

(8)
2.83★ 56.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/22 11:29
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |