Six!
0.8 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Six! Це аркада для андроїда, яка оголосила війну жорстокості, швидкої реакції і грубій силі, тут править акуратність! Підготували гру розробники з Gram Games, яких ви вже могли дізнатися по грі Merged !, огляд якої був на нашому сайті, само собою, був, чого тут тільки не було!

Ще гра ввібрала трохи з відомого нам тетриса, тепер я розумію навіщо ми будували всі ці нагромадження і куди вони пропадали, їх забирали розробники з Gram Games! Сенс геймплея полягає в тому що вам потрібно опускати шестикутник, прибираючи елементи конструкції під ним. Взагалі конструкція нагадує величезну вежу, в реальності вона нескінченна, інше питання - як далеко ви зможете спуститися?
Головна складність полягає в тому що в грі відмінна фізика, а конструкція не закріплена по краях, плюс, ваша фігура може туди впасти, тому що не дивлячись на свою незграбність, котитися вона цілком зможе. Так що, якщо фігура звалиться за край або конструкція розвалиться - ви програли. Розвалитися ж конструкція може досить просто, в деяких ділянках блоки будуть лежати таким чином, що якщо фігура одним зі своїх кутів потрапить в центр, то блоки просто розваляться в різні боки.
До речі, окуляри вам нараховуватимуть саме за те скільки блоків ви змогли розбити, при цьому зберігши і фігуру і конструкцію, так що саме акуратність дозволить вам залишатися в грі якомога довше. Що важливо, ви можете прибирати не тільки блоки безпосередньо під фігурою, але і будь-які інші, що знаходяться у видимій області, так що продумуйте кожен крок, не сподіваючись на сліпу удачу, а плануючи відбувається найбільш комфортним для того, що відбувається чином.

Особливості гри:

  • простий і цікавий процес
  • боріться за місце в світовому рейтингу
  • приємна графіка і відмінна фізика
  • гра може затягнути вас на багато годин!


Недоліки гри:

  • на відміну від попередніх ігор розробників тут з'явилася реклама ...


Підсумок: гра Six! пропонує вам не тільки захоплюючий ігровий процес, але і можливість трохи подумати, що в сумі дає прекрасний результат, так що своє місце на Google Play гра більш ніж заслужила, рекомендую і вам її випробувати;)


Реклама

завантажити Six! 4.6.0 для LG Magna

Нове в цій версії
We are always working to improve Six! for a better user experience! Please make sure you are up to date to avoid any known issues and to get the best of what the game has to offer!
Загальна інформація
версія 4.6.0 (148)
дата завантаження 2022-04-13 19:07
Розмір 57.79 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

AD_ID

AD_ID

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Усі додатки Zynga на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
0.83★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/18 08:04
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |