Randal's Monday
4.6 (12)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Randal's Monday це класичний графічний квест для андроїда, який в реальності більше нагадує комікс, ніж чим квест, ось тільки брати участь у цих заходах ви будете самостійно, вирішуючи поставлені завдання і витрачаючи дуже багато часу на сміх, бо тут буде весело! Це перший проект від розробників з nexus consultores, що базуються в Іспанії, так що іспанська - рідна мова гри, якщо ви знайомі з цією мовою, то рекомендую грати саме з ним, але якщо немає - не біда, гра переведена і на інші мови.

Історія тут вельми життєва, вона розповість нам про життя дивного типу на ім'я Рендел. У Рендел дуже багато проблем, найрізноманітніших проблем, але найголовніша його проблема - він сам. Рендел страждає на клептоманію, крім цього він соціопат, а в добавок і хорошим другом його назвати ніяк не вийде ... Як підсумок - розраховувати на допомогу з боку не доводиться, однак, у нашого героя відмінне почуття гумору, яким він і намагається компенсувати всі інші недоліки. Як наслідок, саме почуття гумору допоможе йому у вирішенні всіх своїх проблем, а ви будете сміятися як прокляті! Підливає масло у вогонь і ще той факт, що гра зроблена як пародія, розробники змогли зібрати сюди меми та персонажів за останні три десятка років з найвідоміших комп'ютерних або науково-фантастичних фільмів, серіалів і історій! Так що не дивуйтеся якщо зустрінете Чубаку, персонажів з фільму «Назад в майбутнє», супермена і багатьох інших персонажів коміксів, але знову ж таки, що найважливіше - це дуже смішно!

Варто зазначити що гра не є повністю безкоштовною, ви зможете безкоштовно її скачати безкоштовно пройти перші два розділи, потім, якщо захочете продовжити, підготуйте три з половиною долара ... Але це єдиний мінус даного проекту і він 100% цього вартий!

Підсумок: що може бути краще ніж хороший і красивий квест? Само собою веселий, хороший і красивий квест, яким гра Randal's Monday і є, так що хапайтеся за свій планшет або телефон і допоможіть Рендел вирішити всі його проблеми!

Увага! Грі потрібно докачать ще близько 1 Гб кеша, так що, встановлюйте при наявності доступу по wi-fi


Реклама

завантажити Randal's Monday 8 для LG Magna

Нове в цій версії
Fixed italian subtitles
Загальна інформація
версія 8 (8)
дата завантаження 2016-10-19 09:03
Розмір 20.28 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-10-19 12:09:16
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

INTERACT_ACROSS_USERS

INTERACT_ACROSS_USERS

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

INTERACT_ACROSS_USERS

INTERACT_ACROSS_USERS

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(12)
4.62★ 92.33%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/17 08:45
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |