Kingdom Reborn - Art of War
4.5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Kingdom Reborn - Art of War це стратегія для андроїда, за основу якої взяли жанр Tower Defense, проте, сьогодні все буде трохи інакше, так як нападати доведеться вам, а захищатися буде ваш ворог! Підготували гру розробники з GrepGame Inc (В'єтнам), для яких це перша стратегія, минулі їх аркади не сильно допоможуть у створенні такої гри.
Однак, жанр цей дуже старий, так що трохи вивчивши його не складно зробити гру зрозумілою і цікавою, що вони і зробили. Саме на опрацювання кожного рівня вони і вирішили зробити упор, так як ні графіка, ні сюжет не зможуть замінити дійсно цікавий геймплей, який дозволить вам проявити всі свої стратегічні навички, створюючи унікальні тактики і комбінуючи свої війська самими різними способами.
Розробники запевняють що неодноразово протестували кожен рівень, так що ви зможете відчути всю потужність планування, з якої ця гра дійсно справляється, залишаючи вам величезний запас рішень і можливостей. Деякі рівні вимагають від вас блискавичної реакції і швидких дій, десь доведеться почекати щоб все вирішилося в вашу користь, але тим не менш, все це потрібно вивчити, ніж я вам і рекомендую зайнятися;)

Так само багато цікавого і додає великий набір армій, якими ви зможете управляти, тому що у кожної будуть свої особливості, свої сильні і слабкі сторони, так що кожен рівень це виклик для ваших аналітичних здібностей, а що найважливіше, в грі є Донат, але перемогти він вам ніяк не допоможе, взагалі ніяк.

Особливості гри:

  • кожен рівень це складна головоломка, по суті
  • приємна графіка і можливість прокачувати свою армію
  • багато унікальних магічних заклинань
  • тактика на кожному рівні буде відрізнятися від попереднього


Недоліки гри:

  • Донат може і не допомагає перемогти, але все ж він є! І проявляється він за рахунок енергії, яка виливається в довге очікування ...


Підсумок: гра Kingdom Reborn - Art of War не залишилася без недоліків, особливо якщо брати до уваги рівні, на яких для проходження доведеться розгадати одну єдину тактику, яку придумали розробники ... але все ж, це відмінна гра, особливо якщо її продовжать допрацьовувати !


Реклама

завантажити Kingdom Reborn - Art of War 1.0 для LG Magna

Нове в цій версії
Big Update: You do not need food to fight anymore
Загальна інформація
версія 1.0 (9)
дата завантаження 2018-03-15 22:28
Розмір 43.87 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.48★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/17 07:41
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |