INTO MIRROR
4.3 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра INTO MIRROR це платформер для андроїда в якому є елементи екшену, в загальному і цілому нагадують класичний слешер. Ігор такого плану дуже багато, однак ця відразу виділяється із загальної маси своїм сюжетом і атмосферою. Підготували гру розробники з Lemon Jam Studio (так, це саме вони автори гри Lemon Jam Studio, яка капітально відрізняється від даного проекту). До речі, варто відзначити що гра поки знаходиться в стадії тестування, так що якщо у вас виникнуть труднощі - сповістіть розробників щоб проект знайшов своє справжнє обличчя.

Так ось, сюжет!
Оригінальним я його звичайно не назву, але серед ігор дана тема піднімається рідко, хоч сюжет і виглядає як сплетіння кількох франшиз, але чому б і ні, якщо обидві франшизи прерасний?
Дії гри відбуваються в недалекому майбутньому, приблизно через 60 років від поточного року, світ саме собою трохи змінився, але принципи залишилися ті самі. Люди все так само живуть в пошуках нової реальності та світу, який буде краще ніж поточний, а сучасні технології їм в цьому активно допомагають. Так одна корпорація і запустила свій унікальний проект «Дзеркало», який являє собою віртуальний світ, куди може відправитися будь-який бажаючий, що безумовно знайшло відгук у людей, корпорація розбагатіла і прославилася на весь світ.
Але виявилося все не так гладко, стали виникати питання, тому що часом віртуальний світ здавався реальнішим, система була не ідеальна, а зловмисники, використовуючи баги, почали викрадати людей у ​​віртуальному світі, не даючи їм вийти з онлайну, утримуючи їх і використовуючи в своїх цілях. Особисто мені сюжет нагадав культовий фільм «Матриця», а так само фільм «Початок», крім цього розробники постаралися над візуальною складовою, так що світ в грі виглядає як справжній рай для шанувальників жанру CyberPunk. Де ще ви зустрінете таке сплетіння найкрутіших напрямків та ідей?

Особливості гри:

  • класичний платформер з домішкою жанру кіберпанк!
  • два десятка рівнів
  • купа секретів і прихованих предметів
  • прокачивайте свого героя
  • безліч цікавої екіпіровки
  • різні вороги з якими потрібно боротися
  • більше контенту в оновленнях


Недоліки гри:

  • крихітний Донат


Підсумок: проект INTO MIRROR дуже і дуже цікавий, у всякому разі для мене, не впевнений що він стане дуже популярним, тема все ж специфічна, але звернути на нього увагу однозначно варто!


Реклама

завантажити INTO MIRROR 1.0.14 для LG Magna

Нове в цій версії
Fixed bug
Загальна інформація
версія 1.0.14 (47)
дата завантаження 2020-08-07 07:07
Розмір 64.2 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.33★ 86.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/14 09:59
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |