All is Lost
2.5 (9)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра All is Lost це ранер для андроїда, причому добротний ранер, красивий, з гарною фізикою і навіть з сюжетом, що взагалі вибивається зі звичного ритму. Однак, не це здалося мені найдивовижнішим в даному випадку.
Підготували гру розробники з Foursaken Media, не так давно ми робили огляд на гру War Tortoise, яка була теж їх дітищем, але мова не про це. Мова про те, що цей ранер виявився платним! Ціна правда застигла в районі одного долара, але все ж, це платний ранер!
Я розумію коли платними стають модні екшени або круті квести, які більше схожі на витвори мистецтва, але ранер ... Це означає що доведеться знайти в ньому багато хорошого і цікавого. Спробуємо!

Почнемо з сюжету, не надто оригінального, але все ж цікавого. Нас відправляють в далеке майбутнє, де людство вже давно освоїло навіть найвіддаленіші куточки всесвіту і тепер життя тулиться на величезних космічних кораблях, де все одно доводиться боротися за виживання. Ось тільки не ясно хто ворог, може бути це позаземні цивілізації, може бути це черговий розділ територій і жадібні командири інших кораблів ... Так само сюжет не пояснює чому виживання полягає в біганині по цих самих кораблям, але все одно цікаво.

Геймплей ж відрізняється гарною графікою і гідної фізикою, причому крім звичних стрибків і підкатів потрібно ще дбати про те щоб відкривати двері на своєму шляху або закривати жерла великі грубки, які можуть завдати вам шкоди. Так чи інакше, вийшло досить важко і насичено, а всілякими кораблями і палубами можна милуватися годинами ...

Особливості гри:

  • досліджуйте найрізноманітніші кораблі і рятуйте себе і свій екіпаж
  • інтуїтивно зрозуміле управління, а так же багато дій за якими доведеться стежити
  • різноманітні космічні середовища
  • ніякої реклами і доната
  • багато досягнень і статистика лідерів онлайн


Недоліки гри:

  • пробної версії немає, а платний ранер це все ж дивно ...


Підсумок: ранер з гри All is Lost вийшов дуже хороший, особливо якщо вам близька космічна тематика, так що той факт що гра платна цілком виправданий, як виявилося, навіть за хороший ранер потрібно і варто заплатити!


Реклама

All is Lost для LG Magna

Рейтинг:

(9)
2.45★ 49%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/12 07:10
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |