Lifeline: Crisis Line
5 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Lifeline: Crisis Line це пригоди для андроїда, однак, пригоди ці не зовсім звичайні, але з дуже цікавою графікою - вашою фантазією. Якщо хтось із вас уже знайомий з минулими проектами Lifeline, то ви і так в курсі що тут і як, а для тих хто поки не в темі - це текстова гра, зроблена вкрай незвично, відрізняється від ігрових книг і реально затягує, змушує переживати і турбуватися. Розробники у гри все ті ж самі - 3 Minute Games LLC, так що виконано всі в тому ж стилі, в тих же традиціях, а це значить дуже добре!

Геймплей побудований незвично - ви виконуєте роль віддаленого консультанта, який листується зі своїм колегою, беручи участь в розслідуванні. Листування, само собою, не вимагає підключення до інтернету або до мобільної мережі, вона закладена в гру, так як складається з вибору який потрібно здійснювати постійно, від вибору, який безпосередньо впливає на сюжет, який має кілька варіантів розвитку.
Що позитивно, листування ведеться в режимі реального часу, так що якщо ваш напарник сказав що відповість через пів години, значить так і буде. Однак, вам не обов'язково відповідати йому рівно через пів години, ви можете відповісти в будь-який час, більш того, в налаштуваннях є можливість прискорити відбувається, тоді ви пройдете гру набагато швидше, але втратите маси переживань, які зводяться до нестерпного чекання, тому що давши ще одна порада своєму напарникові ви не знаєте, був він хорошим чи ви послали людину на вірну смерть. З цим інтерактивним співрозмовником можна навіть подружитися, а сюжет, сам по собі, дуже і дуже цікавий, особливо в цій частині, яка про розслідування, що передбачає докази, допити і безліч інших, цікавих особливостей.

У всіх цих проектів є пара недоліків, перший виявився досить очевидним, він передбачає повну відсутність анімації, по суті, ви отримуєте текст і не більше того, деяким це не подобається. Другий недолік, вже більш об'єктивний - всі проекти серії платні, причому цей чомусь найдорожчий і обійдеться в суму в районі трьох доларів, однак, воно того варте!

Підсумок: Lifeline: Crisis Line це чудове продовження серії, не прив'язане до сюжету інших ігор, що в цілому добре, так як ви можете купити її окремо від інших, але якщо переживаєте - купіть щось подешевше і якщо зрозумієте всю фішку відбувається, то завжди зможете повернутися.


Реклама

Lifeline: Crisis Line для LG Magna

Рейтинг:

(5)
4.98★ 99.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/09 08:57
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |