Steampunk Syndicate
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Steampunk Syndicate це стратегія для анроіда, але зроблена вона в форматі «Захист вежі» з домішкою карткового колекціонування, що дозволяє не тільки трохи розширити аудиторію, але і додати різноманітності в процес. Підготували гру в stereo7 games і це не єдиний їхній проект на дану тематику, що радує, тому що досвід вже є і з дурницями розбиратися не доведеться.

Сюжет, тут є сюжет, уявляєте !?
Сюжет звичайно скромний, але сам факт його наявності не може не радувати. Розробники віщають про початок ери стімпанк, коли після великої революції, що охопила все населення планети перемагає якийсь Синдикат, що представляє собою чергову корпорацію, потужну і з хорошим фінансуванням. Повстанці повалені, але їх ідея залишилася і виживає з невеликою групою переховуються революціонерів. Напевно лише на одній ідеї вони змогли побудувати потужного робота, який стає їх новою надією в боротьбі з Синдикатом, який вже встиг розвернутися і встановити жахливу тиранію на всіх територіях. Нам, до речі, належить грати саме за повстанців.

Що стосується геймплея, то він досить звичний, зі своїми особливостями і без особливих недоліків, таких ігор сотні і складно знайти щось унікальне, так що розповідати деталі не бачу сенсу. Чотири види веж, поліпшення, герої і їх унікальні навички - все щоб захиститися від хвиль ворогів. Гра в першу чергу привернула мене тим що це «стімпанк», а погодьтеся, тема парових механізмів та інших красот, які пов'язані з цим надихає, як мінімум! Але саме це і стало слабкою стороною проекту, так як саме тема «стімпанк» розкрита настільки слабо, що крім розчарування не доставляє ніяких інших емоцій. Зрозумійте, гра хороша і цікава, не гірше багатьох інших TD, але від стимпанка тут лише назва, пара дизайнерських рішень в інтерфейсі гри і рідкісні персонажі ... а хотілося більше і краще!

Підсумок: гра Steampunk Syndicate проявила себе на тверду трійку, один бал я прибрав за те що візуальний стиль не настільки відповідає очікуваному, а ще один за те що тут є Донат, багато реклами, немає локалізації і немає PvP ... Але повірте, знайти проекти гірше не проблема, втім як і краще ...


Реклама

завантажити Steampunk Syndicate 2.1.75 для LG Magna

Загальна інформація
версія 2.1.75 (75)
дата завантаження 2020-11-30 07:53
Розмір 95.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/07 08:52
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |