АЕН Hill Climb Race Bike 2017
2.9 (9)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра АЕН Hill Climb Race Bike 2017 це мототриал для андроїда в котом вам знову запропонують підкорювати небезпечні перешкоди на своєму залізному коні і підкорювати фанатів своїми божевільними трюками. Схема ніби як більш ніж робоча, такі ігри люблять і не просто так, а вже коли в назві є цифра 2017, то особисто у мене відразу спалахують очі, але ...
Проте розробники гри виступили товариші з TrimcoGames, на рахунку яких вже понад 100 проектів, причому 90% з них це дивно виду і якості симулятори, не те щоб я щось проти них маю, але визнаємо чесно, не того рівня це розробники. А що в підсумку?

У підсумку, від гри з цифрами «2017» в назві особисто я чекаю якийсь прорив, нехай маленький, але все ж таки прорив, може бути по частині графіки, може бути за частиною фізики, може ще в чомусь, але передбачається що це гра наступного року, а кожен рік для андроїда це кілька витків еволюції, не інакше! Але ніякої еволюції в даному випадку я не тільки не помітив, я помітив що гра ледве дотягує до середнього рівня аналогічних проектів, а це вже сумно.

На перший погляд все не так вже й погано, ось особливості гри які пропонують нам розробники:

  • нові можливості 2017 року
  • дивовижні місії і повноцінний симулятор мотоцикла
  • вам будуть потрібні реальні навички каскадера для управління
  • епічні трюки які прославлять вас на Google Play
  • вони ще більше ігор обіцяють, скоро ...
  • в грі є Донат, причому будь-яка покупка прибере рекламу


У загальному і цілому, тільки про Донат тут правда, все інше це не більше ніж фарс і вигадка. Які можливості з наступного року? Яка бездоганна симуляція? Які епічні трюки? В цілому, гра має нормальної графікою, яка погано себе почуває в русі, має звичайнісіньким движком без якихось особливих вишукувань і я не можу сказати що вона погана, вона нормальна, але таке пафосне опис буквально знищує будь-яке бажання підтримати тих хто його написав .

Підсумок: гра АЕН Hill Climb Race Bike 2017 це не більше ніж рядовий мототриал зі звичайною графікою, звичайної фізикою і без будь-якого чарівництва, що б не обіцяли дані розробники, в цілому, досить легко знайти ігри більш високої якості і аналогічного змісту.


Реклама

завантажити АЕН Hill Climb Race Bike 2017 1.5 для LG Magna

Нове в цій версії
-Fixed bugs;
-Added Ad label.
Загальна інформація
версія 1.5 (6)
дата завантаження 2018-12-13 11:06
Розмір 53.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(9)
2.88★ 57.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/02 07:24
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |