Up Balloon Up
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Все вище, і вище, і вище ... Ось і вся нехитра механіка казуальної гри з повітряною кулькою в головній ролі. Путь наверх непростий - ви повинні допомогти кульці уникати підступних вигинів каналізації та інших труднощів, які обов'язково вам зустрінуться!

Розроблена і випущена менше місяця назад молодою компанією Elephant Games LLC, гра Up Balloon Up має всі шанси завоювати свою аудиторію.

Історія кульки проста: якимось дивом він виявляється в каналізаційному лабіринті. Що ж може робити там такий милий головний герой? Звичайно ж, вибиратися звідти до тепла і світла! Так як свого мозку у кульки немає, йому знадобиться ваша допомога і спритність рук.

Куля летить вгору сам, але направляти його в потрібну сторону доведеться вам. А направляти доведеться багато. По дорозі бажано зібрати якомога більше бонусних кристалів. Це не так просто, адже каналізаційні труби стирчать звідусіль, погрожуючи проткнути кульку. Вони також можуть згинатися і істотно обмежувати вільний коридор для польоту. А вже якщо з труби несподівано вискакує величезна щур ... Працювати «гідом» в таких екстремальних умовах - завдання явно не для неуважних користувачів!

Гранична простота геймплея і відсутність сюжету роблять гру справжнім наркотиком. Додайте сюди нескінченне число спроб - і перед вами професійний вбивця вільного часу! Варто зауважити, що підйом кульки - процес нескінченний, в ньому можна вдосконалюватися постійно, відзначаючи висоту сходження в метрах. Можливо також змагатися з друзями і регулярно оновлювати свою таблицю досягнень.

зміна іміджу
Якщо від виду оранжевого кульки вже зводить вилиці, є два шляхи:

  • зібрані бонусні кристали можна обміняти на новий скін - сердечко, слоника, качечку і безліч інших забавних форм з величезним розмаїттям кольорів.
  • закінчилися кристали? Не біда, адже завжди можна вдатися до старого доброго перегляду реклами, за який вам також видадуть новий вигляд.


Підсумок: Політ завжди заворожує. І не важливо, де він проходить: в небесах або глибоко під землею. Ось тільки гра Up Balloon Up виявилася дуже важкою, здебільшого завдяки управлінню, так що якщо ви хочете в неї грати, то врахуйте, нерви повинні бути сталевими!


Реклама

завантажити Up Balloon Up 1.1.5 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.1.5 (74)
дата завантаження 2017-02-25 12:10
Розмір 48.64 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/08/31 10:43
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |