Zombies Chasing Me
3.9 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Zombies Chasing Me це аркада для андроїда в якій ви будете брати участь в забігах спринтерів, ось тільки ще тут будуть зомбі ... хороша мотивація, чи не так? А підготували цю гру розробники з BoomBit Games, які останнім часом щось активізувалися, пропонуючи нам нові і нові проекти!

Як мені здається, біг і тема з зомбі дуже пов'язані, тому що це головний засіб виживання в услових події апокаліпсису - бігти поки є сили, бігти щоб вижити, нічого складного, але це тільки так здається. У всякому разі в даній ситуації зомбі виявилися підготовленими товаришами, так що вони теж бігають, причому дуже навіть швидко, мабуть, це колишні олімпійці ...
Геймплей виявився вельми схожим з Ранера, але має деякі відмінності. як і в звичних Ранера - тут потрібно бігти, цього не відняти, особливо якщо враховувати що ваш герой спринтер. Однак, вся гра розбита на рівні, так що ніякої нескінченності, але повірте, деякі рівні цілком здатні здатися вам нескінченністю, гра дуже важка! Стартують зомбі буквально в декількох метрах від вас і біжать з тією ж швидкістю, так що будь-яка ваша помилка призведе до неминучої загибелі, причому, бігти вам належить по круговій стадіонною доріжці, переміщаючись між тими самими п'ятьма доріжками, а переміщатися доведеться, так як весь шлях буде усипаний перешкодами, а чим вище рівень - тим більше перешкод! В процесі бігу ви зможете збирати монет і зірки, причому монети тут дуже знадобляться, тому що якщо ви впали, за 10 монет ви зможете відмотати трохи назад і постаратися не повторити свою помилку, якщо впали вдруге, то це обійдеться вже в 20 монет і так далі. Єдиним бонусом стане те, що чисто теоретично всі перешкоди можна запам'ятати, так що рано чи пізно ви зможете пройти рівень ... До речі, як і багато інших ігор від даних розробників, ця гра переведена на 24 різних мовах, так що проблем з локалізацією виникнути не повинно.

З недоліків можна відзначити невеликий Донат і рекламу, яка іноді виникає при зміні рівнів, правда рекламують розробники свої інші проекти, так що, нічого страшного.

Підсумок: гра Zombies Chasing Me це прекрасна аркада, ось тільки вона дійсно складна, так що дивіться самі, чи готові ви померти за десятку раз від лап зомбі на кожному рівні?


Реклама

завантажити Zombies Chasing Me 1.1 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.1 (14)
дата завантаження 2016-08-24 09:40
Розмір 39.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-08-24 12:42:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
3.86★ 77.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/08/28 07:36
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |