Car Mechanic Simulator 2016
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Car Mechanic Simulator 2016 це симулятор для андроїда, який дозволить вам стати автомеханіком, причому розробники запевняють що заняття це цікаве і захоплююче, нам же залишається перевірити це твердження. До речі про розробників, гру підготували в студії PlayWay SA і це вже як мінімум третя гра саме цієї тематики, так що сміливо можна вважати її продовженням. Минула частина розійшлася тиражем понад 5 мільйонів, так що, швидше за все твердження вірне;)

Геймплей само собою буде зав'язаний навколо вашого гаража, який і стане вашим будинком на час гри. Процес побудований досить просто - вам приганяють автомобіль і описують його проблеми, само собою на рівні любителя, ваша ж задача зробити так, щоб клієнт залишився задоволений при будь-яких обставинах. Всі деталі автомобіля будуть розбиті на категорії, що дозволить уважно їх розглядати і ремонтувати або замінювати, якщо ремонту деталь не піддається. Причому оглядати автомобіль можна з усіх боків і варто відзначити що технічна частина тут дотримана досить непогано, я б навіть сказав що відмінно, тому що всі елементи виглядають як справжні і цілком відповідають проблемам, які тут описуються.
Крім стандартного ремонту вам належить замислитися ліцензуванням своєї діяльності, що в підсумку дозволить ремонтувати більш нові автомобілі, крім цього, для додаткового заробітку ви зможете брати участь на аукціонах, купуючи старі автомобілі з проблемами, ремонтувати їх і продавати, але тут доведеться враховувати що вартість нових деталей не завжди зробить такий продаж вигідною.

Особливості гри:

  • заробляйте досвід, займаючись ремонтом автомобілів
  • прокачивайте свої навички
  • купуйте зламані автомобілі, ремонтуйте і продавайте
  • прокачивайте свою майстерню, є більше 20 варіантів модернізації
  • 7 видів автомобілів
  • більше двох сотень запасних частин
  • величезну кількість завдань і ремонтів


Недоліки гри:

  • є невеликий Донат
  • є проблеми з оптимізацією


Підсумок: гра Car Mechanic Simulator 2016 може і відрізняється від повної версії, яку ви зможете знайти на ПК, але все ж сподобається всім юним технічним фахівцям, пропонуючи вам хоч якийсь наближений до реальності досвід.


Реклама

завантажити Car Mechanic Simulator 2016 1.1.6 для LG Magna

Нове в цій версії
Minor bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.1.6 (13)
дата завантаження 2018-04-06 16:51
Розмір 84.72 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/08/24 07:29
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |