Rivals Masters
3.5 (9)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Rivals Masters це гонки по типу «ранер» для андроїда, в яких вам належить керувати ліцензійними автомобілями по прямому шосе, виконуючи зрозумілі завдання. Але ось що дивно, що збиває з пантелику і взагалі відверто дратує, почну по порядку.
Для початку - ім'я розробника, який іменує себе Vard Dader, що досить знайоме, так як є інший розробник, який називає себе Vart Dader, причому у другого ігор набагато більше, в рази більше, я б сказав, само собою, там все про гонки. Повертаючись до нашого розробнику - гри у нього всього три, причому якщо дивитися на Google Play, то у всіх трьох ігор однакові картинки і навіть опис, хто взагалі там модеруванням займається? Я не здивуюся якщо і гри там ідентичні, на що теж є підозри, так як розмір файлів там однаковий ... так що будемо вважати це цей огляд йде відразу на три однакові гри з різними назвами! До речі по частині опису та картинок - не вірте, правда тільки тут;)

Як це не дивно, але гра виявилася більш-менш нормальної, само собою, ніякої це не хіт і не продовження з крутий графікою, але як гоночний ранер цілком підійде, особливо якщо враховувати які ігри часом зустрічаються.
У вас буде два режими гри, один передбачає кар'єру, де багато місій і непоганий заробіток, другий режим - вільні заїзди, де теж можна заробити трохи грошей, виконуючи завдання. Автомобілів тут досить багато і всі вони ліцензійні, тюнінгу немає, але їх можна фарбувати в кольори, які вам до душі, правда за гроші, на щастя, ігрові. До речі з грошима тут особливих проблем не буде, так як за виконання завдань ви будете прокачувати свій аккаунт водія, а кожен новий рівень принесе трохи готівки. Крім цього варто відзначити що тут є три варіанти управління, а так само є вид з кабіни, ось тільки його потрібно вибирати заздалегідь, перед заїздом.
Графіка, фізика і взагалі якість виконання не вражають, але і відштовхувати не збираються ... так що складно сказати щось конкретне по частині того, що відбувається, хоч Донат тут копійчаний ...

Підсумок: швидше за все, гра Rivals Masters копіює (або пародіює) якийсь інший, більш популярний проект, який створили теж не з чистого аркуша, але кому взагалі це цікаво і хто захоче в цьому копатися?


Реклама

завантажити Rivals Masters 8.60 для LG Magna

Загальна інформація
версія 8.60 (106860)
дата завантаження 2017-03-31 09:15
Розмір 43.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(9)
3.46★ 69.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/08/23 08:42
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |