Dirt Xtreme
3 (7)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Dirt Xtreme це гонки для андроїда, головними учасниками яких стануть відважні мотоциклісти і худі мотоцикли, видають багато звуку і створені для того щоб місити бруд! Важко заперечувати, але конкурентів у цієї гри багато, мабуть навіть занадто багато, але розробники з Deemedya INC не збираються здаватися, скажу навіть більше, вони мають намір забратися на саму вершину популярності в цій ніші! Нічого дивного в цьому немає, гра вийшла потужна, відразу відчувається великий запас для розвитку і рука професіоналів!

  • Відразу хочу звернути вашу увагу на те що на даний момент офіційний реліз гри ще не відбувся, вона знаходиться в стадії розробки «боєм», коли всі проблеми (а вони бувають) вирішуються за фактом, так що ви дуже допоможете, якщо візьмете участь у цьому тестуванні.


З чого складаються такі ігри, а точніше, все що вам потрібно!

Графіка - відмінна, вищого класу і деталізації! Красиві опрацьовані мотоцикли, красивий навколишній світ і багато крутих локацій, розкиданих по всьому світу, детально промальовані комбінезони наїзників і інші дрібниці, які багато ігнорують, але не цього разу! Як бонус - зручне і пророблена меню, що нагадує хіти з консолей.

Мотоцикли - їх тут багато і вони різні, причому ви зможете стати справжнім механіком, придбавши стару руїну і, збираючи креслення, перетворити її в дорожнього монстра, який буквально порве суперників не тільки звуком, а й швидкістю! Так що, копирсатися з запчастинами годинами, все це цікаво і реалістично!

Онлайн ринок для покупок - це реально, тому що деякі запчастини для вашого байка ви зможете купити тільки там, регулярно моніторьте його і забирайте найкращі пропозиції, само собою, ринок не є статичною, він постійно змінюється і розвивається.

Індивідуальність. Крім тюнінгу свого мотоцикла ви можете створити свою власну, унікальну форму для гонщика, так і вороги і фанати будуть знати з ким мають справу;)

Підсумок: гра Dirt Xtreme це чудовий представник жанру, так що якщо ви шукали подібну гру, то прийшов час почати вашу екстремальну кар'єрні сходинки!

Разом з грою необхідно завантажити КЕШ і розпакувати його в директорію: sdcard / Android / obb /


Реклама

завантажити Dirt Xtreme 1.4.2 для LG Magna

Нове в цій версії
*Bug fixes and improvements
Загальна інформація
версія 1.4.2 (69)
дата завантаження 2020-04-13 09:57
Розмір 23.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Розмір 132.76 MB
дата завантаження 2016-08-18 16:13
Усі додатки Deemedya INC на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
3.03★ 60.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/08/21 09:05
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |