Abyssrium
4.1 (9)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Abyssrium являє собою цікавий і гарний клікер для андроїда від розробників з IDLE Idea Factory, це їх другий проект, першим же була гра RetroBike, яка так і не змогла перевал за 100 тисяч шанувальників ... Будемо сподіватися що даний проект виявиться набагато краще і цікавіше для гравців.

Найчастіше в клікера нам доводиться боротися з монстрами або заробляти гроші, щоб прокачати і заробляти ще більше, тут же все інакше, тому що основна наша мета у створенні невеликої екосистеми на дні океану, де все буде обертатися навколо скромного гейзера, вивергає газ і частки з надра землі! Однак, не дивлячись на дещо інший підхід до необхідності розвитку, принцип залишився тим самим. Клікайте по гейзера, чим більше і частіше - тим краще, це дасть вам необхідний обсяг очок, які можна витратити на поліпшення гейзера і на «будівництво» навколишнього його світу. Садіть на нього корали, заводите живність, яка буде приносити бонуси і розвивайтеся, поки не досягнете потрібного вам рівня. Процес може здатися простим, але насправді він зачаровує і заспокійливий, тому що за розвитком життя можна спостерігати нескінченно!

Оформили гру в такому ж форматі, все мило, тихо, спокійно, саме так як і повинно бути на дні океану, все елементи промальовані добре і гра має розслаблюючий ефект, особливо якщо вслухатися в приємний саундтрек і озвучку відбувається, прислухайтеся до океану, йому є що сказати ;)

Особливості гри:

  • просте оформлення і красивий дизайн
  • багато різних риб і коралів, а так само інших елементів
  • прекрасний саундтрек і озвучка
  • гра підтримує режим віртуальної реальності, щоб грати стало ще цікавіше!


Недоліки гри:

  • навіть на розвиток життя в океані стануть в нагоді засоби, так що, тут є Донат!


Підсумок: приємний і красивий клікер Abyssrium стане відмінним варіантом для тих, хто втомився від боїв і збагачення, так що якщо хочете створювати а не руйнувати - рекомендую ознайомитися з цим проектом;)


Реклама

завантажити Abyssrium 1.46.0 для LG Magna

Нове в цій версії
[1.46.0 Patch Note]

- Meet new fish in the new Spring Event!
- Complete extension missions to obtain 6 kinds of extensions!
- The 2 types of Maid Ragdoll Packages have been released in the Abyss Tank.
- The Break! Mine for Treasure event has been newly added.
Загальна інформація
версія 1.46.0 (590)
дата завантаження 2022-04-13 19:08
Розмір 81.26 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати Near Field Communication

Дозволяє програмі обмінюватися даними з тегами, картками та зчитувачами Near Field Communication (NFC).

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

AD_ID

AD_ID

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(9)
4.12★ 82.33%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/08/09 08:53
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |