Death Pill
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Death Pill це казуальний проект від початківця розробника на ім'я Pavel Batsylev, який вирішив спробувати свої сили на платформі андроїда і це його перший проект за частиною ігор, підтримаємо товариша!

Суть гри досить проста - у вас є 2 таблетки, вони ідентичні на вигляд, але їх головна відмінність - в наслідках прийому: перша не тягне за собою ніяких наслідків, друга ж призводить до смерті. Завдання - з'їсти ту, яка є нешкідливою, а можливість вживання отруйної надати супернику.

Після того, як перший гравець приймає рішення, яку з таблеток вжити самому, а яку віддати, гравці приймають ліки. Наслідки прийому такі: один учасник цілий і неушкоджений, другий же вмирає. Але і це ще не все. Після прийому гравці міняються місцями, і тепер долю першому з граючих потрібно прийняти таблетку, надану суперником. Точніше, зробити так, щоб суперник з власної волі віддав йому нешкідливу таблетку, а собі залишив отрута.

Яким чином прийняти правильне рішення?

Випадковість і інтуїція - це ті чинники, які допомагають в цій грі вижити лише одного разу. Забезпечити перемогу багато разів поспіль допоможуть:

  • високоякісний блеф;
  • уважність до деталей в поведінці суперника;
  • наявність власної стратегії гри.


Задавайте супернику навідні запитання щодо нешкідливості обраної таблетки, стежте за його реакцією і робіть висновки. Брешіть самі і викривайте його брехня. Міміка, жести, погляд - все може вказувати на правильний вибір. Створюється відчуття одночасної очевидності і непередбачуваності гри. Заплутати суперника, але уникайте можливості бути заплутаним.

Що може бути цікавіше і цікавіше гри в одну партію, що складається з одного ходу, яка не дає можливості і права помилитися? Зважуйте всі доводи і факти суперника і приймайте правильне рішення. Для ще більшого азарту грати можна на бажання: до початку гри визначитеся з «покаранням», і тоді небажання понести його виведе гру на зовсім новий рівень.

Підсумок: гра Death Pill це проект простий, але дуже цікавий, а що найголовніше - повністю безкоштовний, так що скачайте і перевірте, наскільки хитрими ви зможете бути на грані життя і смерті!


Реклама

завантажити Death Pill 1.0 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.0 (543)
дата завантаження 2016-08-03 09:13
Розмір 7.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.1+
архітектура -
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-08-03 12:15:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

записувати аудіо

записувати аудіо

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/08/07 09:12
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |