Combo Critters
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Combo Critters це аркада, в якій ви зможете знайти трохи екшену, трохи від рольових ігор, трохи від пригод і навіть трохи наукової підоснови, яка і стала основою для того, що відбувається. Підготували гру розробники з Lucky Kat Studios, які, по всій видимості, поважають класику, так як гра вийшла у них піксельна ... Що в общем-то відмінно підходить в даній ситуації.

Сенс гри складно пояснити якимось одним словом, так як в ній об'єднано досить багато жанрів, але я постараюся пояснити. Швидше за все ваш герой вчений і дослідник, який подорожує по різних планетах в пошуках нових форм життів, саме цим вам і належить займатися, однак, не все так просто. Щоб роздобути в свою колекцію нова тварина з ним доведеться битися, використовуючи істот яких ви придбали раніше або яких вам видали спочатку. Якщо ви переможете, то з деяким шансом (для всіх він різний) ви зможете отримати нову тварину, в іншому випадку воно втече. Потрібно це щоб схрещувати істоти і отримувати нові, більш сильні і цікаві види, які допоможуть вам отримати мешканців інших планет.
По частині битв тут все досить просто, для початку проходять вони покроково, де кожен по черзі б'є один одного, причому у всіх істот всього дві важливі характеристики - кількість здоров'я і шкоди, якої вони завдають, причому при такій схемі досить просто порахувати хто кому і скільки шкоди завдасть. На бій у вас є три слота з істотами, яких ви можете використовувати на свій розсуд.
Так само, в грі є монети, які дуже потрібні і яких постійно не вистачатиме - хочете схрестити істот? Заплатіть! Хочете збільшити шанс захоплення поваленого істоти - Заплатіть! Загалом, монетки тут обмежений ресурс, який породжує Донат, що в загальному-то не дивує.

Особливості гри:

  • шість різних планет
  • більше семи десятків істот
  • класичні битви, як в старих рольових іграх
  • приємна піксельна графіка - ностальгія!
  • можна боротися з істотами ваших друзів
  • відмінний саундтрек


Недоліки гри:

  • планет і істот хотілося б більше
  • присутній Донат


Підсумок: гра Combo Critters позитивна і цікава, але контенту їй дійсно потрібно набагато більше, але, впевнений, розробники цілком готові його зробити, особливо якщо гра стане досить популярною.


Реклама

завантажити Combo Critters 1.3.9 для LG Magna

Нове в цій версії
Bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.3.9 (1030611)
дата завантаження 2020-11-30 07:53
Розмір 44.3 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/08/04 07:31
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |