Gripen Fighter Challenge
3.9 (30)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Gripen Fighter Challenge це гонка на літаках для андроїда, яка покаже нам якими крутими можуть бути літаки від компанії Saab, до речі, таке ж ім'я і у розробників, що досить дивно. Більшість людей можуть знати компанію Saab за їх автомобілі, які близько 20 років тому вважалися дуже якісними і швидкими, завдяки унікальній турбіні, тим не менш, компанія вже давно переживала кризу, часту зміну керівництва і в результаті автомобілі вони випускати перестали. Проте, компанія починала саме з літаків, звідки вони і могли черпати хороші ідеї для виробництва автомобілів, проте, в 1990 році авіабудівна частина відокремилася в самостійну організацію і до лих автопрому відношення не має. Само собою, головним продуктом цієї компанії є винищувачі, про яких і піде мова!

На жаль стріляти в цій грі вам не запропонують, максимальний упор тут зроблений на пілотування, причому варіантів (режимів гри) тут буде кілька. Десь потрібно максимально швидко пройти всі контрольні точки, десь летіти ладом, десь виконувати інші завдання, кількість яких перевищує 10 штук, що дозволило зробити геймплей досить різноманітним. Не забули розробники і про хорошу фізику, графіка в цілому теж порадує багатьох, хоча і навколишній світ не відрізняється небувалими красотами, що можна зарахувати до вічних гріхів всіх ігор про літаки, за рідкісним винятком. Само собою для досягнення хороших результатів від вас будуть потрібні хороші рефлекси і якийсь талант, до управління дорогим і швидким засобом пересування!

Особливості гри:

  • прекрасна симуляція винищувача
  • красива графіка і реалістична фізика
  • ви можете налаштовувати свій винищувач
  • добре опрацьована модель літака і озвучка
  • точне і зручне управління
  • десяток варіацій місій
  • ніякого доната


Недоліки гри:

  • мало літаків, немає стрілянини


Підсумок: гра Gripen Fighter Challenge це хороша леталка, щось інше тут сказати складно, правда я не зовсім зрозумів її справжнє призначення, якщо тільки така своєрідна реклама ... ну хто тут літак захотів купити?


Реклама

завантажити Gripen Fighter Challenge 1.1.3 для LG Magna

Нове в цій версії
- Minor Bugfixes
Загальна інформація
версія 1.1.3 (21)
дата завантаження 2019-01-29 11:30
Розмір 88.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Усі додатки Saab на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(30)
3.9★ 77.9%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/28 07:12
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |