Block Tank Wars 2
4.2 (22)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Block Tank Wars 2 це танки для вашого андроїда, які в першу чергу запропонують повноцінний онлайн режим, який дозволить вам битися з іншими гравцями. Підготували гру в Cube Software, автори і першої частини цієї гри, яка була не дуже популярною, зі зрозумілих причин, виглядала вона досить дивно, що навіть з наявністю онлайн ігри багатьом не сподобалося. Так чи інакше, друга частина легко перекреслює всі минулі недоліки, пропонуючи нам щось зовсім інше!

Перша частина була пробою пера, де розробники змогли зрозуміти що хочуть гравці і всі ваші побажання вилилися в другу частину. Як і в першій частині крім онлайн битв нас чекає і одиночна кампанія, яка досить тривала і може похвалитися детально пропрацювали рівнями, які поступово підготують вас до бою з реальними супротивниками. Само собою серйозних змін зазнала і графіка, яка тепер виглядає дуже круто! Доопрацьовані танки, оточення, вибухи, фізика, причому все це з дуже зручним і чуйним управлінням, яким може похвалитися далеко не кожна онлайн гра. Крім іншого, ви можете покращувати свій танк, але це було і в першій частині, друга ж частина запропонує ще й великий набір бонусів і умінь, які так само допомагають і вносять різноманітність в ігровий процес, зберігаючи баланс між гравцями. До речі щодо балансу, кожна онлайн гра страждає від одного відомого недуги - доната, якого тут взагалі немає! Ви собі таке можете уявити?

Особливості гри:

  • 72 детально опрацьованих рівня одиночній кампанії
  • 7 танків на вибір
  • можливість прокачувати свій танк і ставити на нього різна зброя
  • новітня система умінь і бонусів
  • прекрасний баланс, яка не зіпсований Донатом
  • приємний і затягує геймплей


Недоліки гри:

  • є дві версії - безкоштовна з рекламою і версія «premium», яка без реклами і обійдеться вам в 0,5 долара.


Підсумок: гра Block Tank Wars 2 це ті самі танки на андроїд яких чекали, тому що саме такий формат поки ідеально підходить для мобільних пристроїв, більшість же інших, ніби як більш крутих проектів на їх фоні виглядає незграбно. Але не варто вірити мені на слово - скачайте безкоштовно і перевірте самі!


Реклама

завантажити Block Tank Wars 2 2.3 для LG Magna

Нове в цій версії
+ 18 new levels
Загальна інформація
версія 2.3 (16)
дата завантаження 2016-11-28 08:15
Розмір 85.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Платна версія "Premium" без реклами

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(22)
4.19★ 83.89%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/23 08:54
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |