Trio
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Trio отримала свою назву не просто так, а через те що фігурка якої нам потрібно управляти може бути в цілих трьох станах! А що найдивніше, в Ketchapp не здаються, видаючи нові і нові ігри практично щотижня або навіть частіше, це вражаюча працездатність, вам так не здається?
Насправді з часом навіть їх гри почали набридати, помітив це на собі, так як більшість з них пропонують нам приблизно одне й те саме, за рідкісним винятком. Ця гра не стала винятком, не дивлячись на нову ідею, реалізація якої вперлася в звичний контекст, що в загальному-то не дивно. Проте, можливо саме цю гру шукав хтось із вас?

Геймплей в цій грі дуже зрозумілий, як і у всіх інших іграх від цих розробників. Управляти нам належить фігурою, яка може приймати три різні форми - форму кулі, піраміди і бруска, що потрібно щоб проходити через ворота, розкидані по дорозі. Головні труднощі полягатиме в тому, що прохід в цих самих воротах буде різної форми, так що ви зможете пройти через нього, прийнявши потрібну. Змінити форму свого об'єкта досить просто, достатньо лише натиснути на екран, а два швидких натискання і ви отримаєте третій варіант. В цілому, це все що вам потрібно знати і все що доведеться робити, однак, це буде дуже і дуже важко!
Друга проблема в грі полягає в тому що все відбувається дуже швидко, а значить реакція буде потрібно блискавична, крім цього, вас будуть відволікати різні кольори, яких тут досить багато і рівень будується в процесі гри, а значить побачити або запам'ятати послідовність теж не вийде.
Як завжди, в грі є трохи реклами, яку можна відключити за 2 долари, а накопичені окуляри можна витратити на нові локації і нових героїв, ось і все;)

Підсумок: гра Trio це досить типовий тайм-кілер від даного розробника, він однозначно не зможе вразити вам чимось новим або особливим, але зі своєю роллю справляється чудово, що й треба було довести.


Реклама

завантажити Trio 1.0 для LG Magna

Загальна інформація
версія 1.0 (24)
дата завантаження 2016-07-12 12:34
Розмір 25.7 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-07-24 15:06:16
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/16 09:31
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |