Tracky Train
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Tracky Train це ранер для андроїда в якому вам буде підкорятися цілий пасажирський поїзд, що курсує по піксельному світу. Взагалі це перший проект розробників з Crash Lab Limited, які почали свою подорож зі свіжої ідеї, найголовніше щоб і далі так тривало, а поки гра набирає обертів, отримавши вже майже сотню тисяч завантажень!

До речі, якщо хтось подумав що тут потрібно управляти поїздом - ви помилилися, вам доведеться прокладати рейки, по яких той самий потяг і поїде! Взагалі робота у ваших підопічних виявилася дуже небезпечна, тому що ви будете прокладати рейки безпосередньо перед поїздом, який готовий наздогнати вас ззаду в будь-який момент! Але, будемо працювати з тим що є, так що, приготуйтеся до динамічного геймплею, який вам 100% сподобається!
Ігрове поле тут нескінченно, але все ж є якийсь світ, з перешкодами і перешкодами, різними змінюють один одного ландшафтами та іншими особливостями, про які я вам і розповім. Основне завдання тут - заробити якомога більше грошей, які можна підбирати по шляху і само собою можна заробити з пасажирів, яких потяг перевозить. Пасажири будуть стояти в самих різних місцях і щоб поїзд їх підібрав потрібно прокласти рейки безпосередньо перед ними, тоді він зупиниться, даючи вам фору і підбере пасажирів, після чого продовжить свій шлях. Однак, щоб отримати гроші за підібраних пасажирів потрібно їх висадити на станції, перед якою так само потрібно прокласти рейки. Проблема лише в тому що поїзд вміщає обмежену кількість пасажирів, так що цю операцію доведеться проробляти постійно.
У чому ж підступ?
Розбитися в цій грі не можна, однак якщо прокладаючи рейки ви уріжетеся в якусь перешкоду, то втратите час, а поїзд таких помилок не допускає, так що кілька аварій і він просто розчавить вас, на чому гра і закінчиться. Зароблені ж гроші можна витратити на модернізацію поїзда, який вміщатиме більше пасажирів і на інші цікаві елементи, які можна купити і за Донат, але тут вже вирішуйте самі.

Підсумок: гра Tracky Train виявилася дійсно оригінальною і дуже цікавою, вона розвивається, так як розробники дуже уважно читають всі відгуки і пропозиції, так що з кожним днем вона стає все краще!


Реклама

завантажити Tracky Train 1.2 для LG Magna

Нове в цій версії
It’s ‘Hot in the City’ with the biggest update of Tracky Train yet! As well as the gorgeous new City location we’ve added the amazing Industrial stage! There’s also the all new Wizard Express and a host of new passengers to pick up.
Don’t get sidetracked, check it out now!
Загальна інформація
версія 1.2 (32)
дата завантаження 2016-10-28 10:22
Розмір 40.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/16 07:25
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |