Creepy
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG Magna

опис:

Гра Creepy це сокирний платформер для андроїда, в якому нам належить подорожувати по чорно-білому з вкрапленнями червоного світу і розстрілювати неугодних системі монстрів, при цьому, намагаючись вижити і закінчити рівень з максимальною кількістю очок.

До речі, в купі з мізерним оформленням і незграбним геймплеєм йде ще досить скромний, але все ж сюжет, який коротенько розповідає про те що чергові експерименти вчених вийшли з-під контролю, в результаті чого з'явилася величезна кількість мерзенних створінь, для знищення яких вчені вивели і нашого героя, озброївши його пістолетом і щитом.

Гра розбита на рівні, на кожному з яких нас чекають вороги, а складність рівнів поступово зростає, так що досить простими можуть показати перші кілька, далі почнеться хардкор. Управління тут елементарне, зроблено у вигляді віртуального джойстика з двома стрілка і двома кнопками. Стрілки дозволяють нашому герою ходити вліво або вправо, одна кнопка дозволяє стріляти (патрони тут нескінченні), а друга кнопка дозволяє прикриватися щитом, який врятує якщо стріляють в вас. Стрибати в грі не можна, однак, тут є багато платформ, які піднімаються і завжди доставлять вас на потрібну висоту. Що забавно, самі рівні не містять ніяких пасток або перешкод, так що вся ваша увага буде сконцентрована виключно на ворогів. Ось так все тут і побудовано, стріляємо і ховаємося щитом, для цього буде потрібно хороша реакція, але інших сюрпризів в грі не знайти. У вашого героя буде 4 життя, що нагадують планки на значку батарейки, кількість цілих життів і буде кількістю очок, які ви отримаєте за проходження рівня, так що від одного до чотирьох, що не більше, не менше. Для допомоги за рівнями розкидані аптечки, проте, одна аптечка поповнює всього одну планку здоров'я, так що для найкращих результатів раджу бути обережніше;)

Особливості гри:

  • класичний геймплей в якому навіть стрибати не потрібно
  • екіпірування з двох предметів - пістолета і щита
  • всього 12 рівнів, але чи зможете ви їх пройти?


Недоліки гри:

  • Донат, навіть тут!
  • незграбність?


Підсумок: гра Creepy створена виключно для шанувальників жорсткого ретро, ​​яке квадратно виглядає і на практиці виносить вам всю нервову систему, так як на високих рівнях починається відвертий хардкор!


Реклама

завантажити Creepy 2.0 для LG Magna

Нове в цій версії
+NEW BONUS MISSIONS
"We didn't need the creepy Units any longer, they did what we programmed them to do, so we decided to eliminate the last contaminated specimens, the creepy's.
But one escaped us, he must have had help.."
Gamepad support added:
Fire TV Remote,
Fire TV Gamepad,
XBOX 360 Wireless and Wired gamepads
PS4 Dualshock 4
Steelseries Free
OUYA Gamepad
Logitech F310 (X Mode)
Game Elements Recoil
NYKO Playpad Pro
Any gamepad made for Android (Android version 4.1 or higher!)
Загальна інформація
версія 2.0 (10)
дата завантаження 2016-08-28 10:22
Розмір 16.74 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-08-28 13:30:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/12 06:10
Інші ігри для LG Magna

LG Magna

LG Magna версія: Android 5.0 (Key Lime Pie)
процесор: )
екран: 5.00", 720x1280
Розміри: 139.70 x 69.90 x 10.20 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |