Bio Inc. Redemption
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Bio Inc. Redemption  - це лікарський симулятор, в якому можна знаходити хвороби і знущатися над пацієнтом, або відновлювати здоровя хворого і виступати в ролі медика.

Користувачеві необхідно взаємодіяти з пацієнтами, що мають ряд конкретних скарг. У проекті детально розглядається організм, можна визначити проблемні ділянки і почати діагностику. Далі аналізується образ життя хворого і призначаються лікувальні заходи. Понад півтисячі хвороб з детальними описами та розясненнями роблять занурення в медичну тематику цікавим і захоплюючим. Перші завдання відносно прості, але після отримання стартового досвіду можна зіткнутися зі складними головоломками, які вимагають побудови тривалих ланцюжків реабілітації, або формування погіршень з неявними проявами.

З позиції лікаря важливо полегшити страждання прийшов на прийом, виявити корінь проблеми, знайти оптимальну комбінацію вакцин і лікувальних заходів. Поліпшення стану та подальше повне одужання будуть кращими показниками коректної роботи фахівця. Якщо гравець вважає за краще негативний сценарій, то потрібно шукати способи збільшити проблеми, зробити муки страждає ще жорсткіше, привести його до летального результату. Важливо провокувати виникнення нових повязаних недуг, придумувати захворювання і перекручуватися над організмом людини, що потрапила до представника зла.

Відмінні риси гри Bio Inc. Redemption:

  • можливість проведення лікувальних дій, порятунку життів;
  • перехід на темну сторону, знищення людини;
  • більше 600 реалістичних недуг і симптомів;
  • кілька рівнів складності геймплея;
  • посилення і нагороди за досягнення цілей.

Чергова версія медичного симулятора може похвалитися вдосконаленням візуальної складової. Також розробник потрудився над посиленням реалістичності, ще більше деталізував сценарії. Нагороди мотивують прагнути до нових результатів. Отримані кредити можна витрачати на поліпшення, що дозволяють братися за ще більш непрості випадки. При накопиченні знань і досвіду можна розширювати використовувані інструменти, діяти чіткіше і впевненіше. Доведіть пацієнтів до одужання, або змусьте бідолах страждати перед неминучою смертю!


Реклама

завантажити Bio Inc. Redemption 0.80.283 для LG L35

Загальна інформація
версія 0.80.283 (283)
дата завантаження 2021-04-29 07:52
Розмір 127.75 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/16 10:25
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |