The Last Raiders
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра The Last Raiders  - це прикольний ролевик, в якому четвірка героїв розстрілює нападників монстрів, удосконалює вміння і зброю для боротьби з ворогами.

Гравцеві дістається чудова команда сміливців, готових боротися за продовження життя на планеті. Причиною майбутнього апокаліпсису стали чудовиська, бажаючі привласнити симпатичну зону. Геймплей розділений на історії, в кожній буде кілька хвиль опонентів, що насуваються з верхньої частини екрану. Бійці встають в нижній половині площадкп, задіють зброю і вміння для знищення кожного противного створення. Ще нижче на екрані розташовані картки підопічних, можна вибирати атакуючого або скористатися кнопкою автоматизації. Після розправи над однією групою опонентів загін біжить по місту в пошуках наступних ворогів.

У кожного героя індивідуальна тактика і свої сильні сторони. Один боєць налаштований захищати соратників, інший забезпечує сталість шкоди. Найзначніший збиток за короткий час здатна нанести своїм вогнестрілів, войовнича дівчина, а її колега з двома пістолетами стає ідеальною помічницею в бою. Поліпшується зброя впливає не тільки на техніку ведення бою, а й на характеристики персонажа. Збройний арсенал можна ділити по типу або за рівнем рідкості. Рекомендується прикріплювати додаткові деталі до гвинтівок, пістолетів і гармат, щоб підвищити їх ефективність.

Відмінні риси гри The Last Raiders:

  • захист територій від інопланетних монстрів;
  • команда з  4-х крутих бійців;
  • вражаючі здібності кожного підопічного;
  • прокачування зброї, розширення арсеналу;
  • участь в PvP-сутичках.

Агресивніші чудовиська і висока динаміка відбувається тримають користувача в напрузі. Фанати протистоянь з реальними користувачами можуть переключитися на онлайн битви. Кожен гравець буде управляти загоном персонажів, і постарається формувати переможну стратегію для підопічних. Необхідно враховувати варіації суміщення їх умінь. Строката графіка з футуристичними відтінками створює атмосферу невеселого майбутнього. Дайте планеті шанс на розвиток і процвітання заради людства!


Реклама

The Last Raiders для LG L35

Усі додатки LEANDONPLAY на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/15 12:19
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |